Benzínový kultivátor FIELDMANN FZK 6115-B, 59cm

Kód: FD50004026
Odosielame ihneď
Značka: Fieldmann
€316 / ks €261,16 bez DPH
Expedícia do 24 hodín (1 ks)
Možnosti doručenia

Benzínový kultivátor Fieldmann so záberom 59 cm, hĺbka kultivácie až do 26 cm. Hodí sa na kyprenie všetkých typov pôd a je možné ho použiť aj na drvenie hrúd a mačiny po rytí či orbe. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Benzínový kultivátor Fieldmann FZK 6115-B je skvelý pomocník pri kyprení zeminy, odstraňovaní buriny a starých tráv či pri dopravovaní hnojiva do pôdy. Robustná konštrukcia a štvortaktný benzínový motor s objemom 139 cm3 umožňujú prácu aj v zložitom teréne. Hodí sa na kyprenie všetkých typov pôd a je možné ho použiť aj na drvenie hrúd po rytí či orbe. Efektívne s ním zapracujete do pôdy napríklad aj kompost či iné hnojivá. 

Motor

Kultivátor je poháňaný osvedčeným štvortaktným benzínový motorom s obsahom 139 cm3, s ventilovým rozvodom OHV a výkonom 2,2 kW. Maximálne otáčky motora sú 3000 ot/min

Konštrukcia

Stroj má robustnú konštrukciu, ktorá zaisťuje dlhú životnosť. Špeciálny tvar oceľových nožov zaistí dôkladné rozdrvenie zeminy. Pracovný záber kultivátora je 36 cm a štyri disky s oceľovými nožmi dokážu účinne kypriť pôdu až do hĺbky 26 cm. Predné sklopné koliesko je možné využiť na transport stroja alebo ako podporu pri kontrole požadovanej hĺbky kultivácie. Ergonomická rukoväť vám zaistí výbornú ovládateľnosť a pohodlnú obsluhu.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické kultivátory
Hmotnosť: 34,8 kg
Napájanie: Benzínové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: