Elektrická rotačná kosačka 1200W FIELDMANN FZR 2021-E

Kód: FD50002364
Odosielame ihneď
Značka: Fieldmann
€75 / ks €61,98 bez DPH
Expedícia do 24 hodín (>3 ks)
Možnosti doručenia

Elektrická kosačka s výkonom 1200 W, so záberom kosenia 32 cm a 30 litrovým delením košom vám pomôže udržať všetky menšie trávnaté plochy a predzáhradky v perfektnej kondícii.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická kosačka Fieldman FZR 2021-E je skvelým riešením pre údržbu vášho trávnika, pokiaľ hľadáte kosačku na menšie priestranstvo s ideálnym pomerom nízkej ceny, vysoké kvality a nízkej váhy. Svojou veľkosťou a šírkou záberu kosenia sa kosačka hodí na menšie rovinaté plochy do 350 m2.

Prednosti

Elektrická kosačka s výkonom 1 200 W sa vyznačuje tichou a ekologickou prevádzkou, jednoduchou manipuláciou, minimálnymi nárokmi na údržbu a nízkou hmotnosťou. Ak máte k dispozícii dostupnú prípojku, budete obmedzený iba dĺžkou prívodného kábla. Kosačka sa vyznačuje perfektným vybalansovaním hmotnosti -  v prednej časti je umiestnené závažie, ktoré zabraňuje prevažovaniu kosačky, keď je kôš naplnený.

Špecifikácia

V plastovom šasi sú umiestnené nože so záberom kosenia 32 cm a výšku kosenia sa dá nastaviť do 3 pozícií medzi 25, 45 a 60 mm. Delený kôš (plast/textil) a objemom 30 l zabraňuje prepustenie prachu a pojme dostatok trávy. Kosačku oceníte tiež vďaka nízkym nárokom na uskladnenie, ktoré minimalizuje sklopné madlo sekačky. 

Ilustračné video

Detailné informácie, vrátane ďalších technických špecifikácií nájdete v priloženom návode v súvisiacich súborochMrknite sa na nasledujúce video elektrickej kosačky FIELDMANN pre váš dokonalý trávnik.

Ak si nie ste istý s výberom záhradnej kosačky, neváhajte si prečítať náš článok, ktorý sa vám zobrazí kliknutím na obrázok nižšie, alebo kliknutím na tento odkaz ,,Poradíme vám s výberom ideálnej záhradnej kosačky".

kosacka

Produkty Fieldmann

Tradičná česká značka Fieldmann vám okrem kosačiek ponúka množstvo kvalitnej záhradnej techniky - prevzdušňovače, fukáre, kultivátory, či reťazové píly ale aj techniku do dielne vhodnú pre všetkých domácich kutilov, ktorý hľadajú kvalitu za rozumnú cenu - vŕtačky, brúsky, píly, búracie kladivá, a mnohé iné produkty.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické kosačky
Hmotnosť: 7,3 kg
Motor: elektromotor
Mulčovanie: Nie
Nastavenie výšky kosenia: 3 pozície
Nastaviteľná rukoväť: Áno
Objem koša: 30 l
Otáčky: 3400 ot./min.
Pohon: Elektrický
Pojazd: bez pojazdu
Príkon: 1200 W
Výška kosenia (horný rozsah): 56 mm
Výška kosenia (spodný rozsah): 20 mm
Záber kosenia: 32 cm
Ideálna veľkosť plochy kosenia: 450 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: