Elektrický kultivátor RYOBI RCP1225, 1150 W

Kód: RY5133002388
€233 / ks €192,56 bez DPH
Skladom - dodanie do 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručenia

Elektrický kultivátor RYOBI s výkonom 1150 W so záberom 25 cm, nastaviteľná hĺbka kultivácie až do 19,5 cm, 4 kypriace nože. Vhodný pre menšie záhrady.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrický kultivátor RYOBI RCP1225 s výkonom 1150 W je ideálny pomocník, ktorého využijete po celú sezónu pri kyprení pôdy, odburiňovaní pozemku, pri úprave skleníkov, predzáhradok aj pôdy pred siatím a zapracovaním hnojiva alebo kompostu do pôdy pri príprave pôdy na zimu. Kultivátor je nenahraditeľným pomocníkom pri údržbe záhrady.

Motor

Kultivátor je poháňaný elektromotorom s príkonom 1150 W. Motor je vybavený bezpečnostným vypínačom s ľahkým chodom s tepelnou poistkou ktorá chráni motor proti poškodeniu prehriatím. Tichý chod motora neruší hlukom ani v husto zastavaných priestoroch. Kultivátor má odolnú kovovú prevodovku. Stroj sa veľmi jednoducho obsluhuje a prácu s ním hravo zvládnu aj ženy. 

Konštrukcia

Stroj má kompaktnú konštrukciu, ktorá zaisťuje dlhú životnosť. 4 robustné, špeciálne tvarované kovové kypriace nože efektívne obracajú a rozbijú zeminu za účelom jemného obrobenia pôdy. Šírka záberu je 25 cm. Nastaviteľná hĺbka kultivácie je až 19,5 cm. Hĺbku kypriacich nožov môžete jednoducho meniť pohybom koliesok bližšie, alebo ďalej od kypriacich nožov. Nastaviteľná radlička vám uľahčí kontrolu behom kyprenia. Vďaka transportným kolieskam a prednému madlu je jednoducho ovládateľný a prenosný. Skladacia rukoväť uľahčí transport aj skladovanie.

Balenie

  • Elektrický kultivátor
  • Zostava kolies a radličky

Súčasťou balenia je prehľadný návod k obsluhe, ktorý si tiež môžete stiahnuť v súvisiacich súboroch. 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické kultivátory
Hmotnosť: 13,6 kg
Napájanie: Elektrické
Pohon: Elektrické

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: