Excentrická brúska FIELDMANN FDEB 200431-E

Kód: FD50002984
ZADARMOZADARMO
Excentrická brúska FIELDMANN FDEB 200431-E
€38,20 / ks €31,83 bez DPH
Skladom - dodanie do 10 dní (> 3 ks)

Elektrická excentrická brúska FIELDMANN s výkonom 430 W s priemerom brúsneho kotúča 125 mm je perfektným pomocníkom pre všetkých domácich majstrov a remeselníkov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická excentrická brúska FIELDMANN FDEB 200431-E, 430 W, 125mm je perfektné riešenie pre všetkých remeselníkov a domácich majstrov, ktorí hľadajú pomocníka pri práci v dielni. Spĺňa vysoké nároky na prevádzkovú spoľahlivosť, jednoduchú obsluhu a bezpečnosť používateľa. 

Tento stroj bol vyvinutý na brúsenie a konečnú úprave dreva, kovov, plastov a podobných materiálov. Predstavuje dokonalú kombináciu rýchleho ubratia materiálu a jemnú finálnu úpravu povrchu. Môžete s ňou tiež odstraňovať farbu a korózii z kovových povrchov. Obrovská výhoda tejto brúsky spočíva v tom, že vibruje a zároveň aj rotuje. Možno ju teda použiť nielen na brúsenie, ale aj na leštenie. 

Prednosti 

  • Rýchla výmena brúsneho papiera
  • Priemer brúsneho kotúča 125 mm
  • Výkonný systém odsávania prachu
  • Malé vibrácie zaručujú komfortné brúsenie

Nielen svojím výkonom, ale aj užívateľsky príjemným spracovaním, je táto brúska populárna. Výmena brúsneho papiera sa vykonáva pomocou suchého zipsu, takže je rýchla a jednoduchá. Súčasťou je zberný box na prach s cyklónovým účinkom pre účinný zber prachu. Zachytávanie prachu funguje len vtedy, ak sú v brúsnom papieri otvory, ktoré lícujú s 8 otvormi pre zachytávanie prachu v podkladovom brúsnom tanieri. 

Pri dlhšom používaní iste oceníte pogumované madlo, ktoré zvyšuje komfort držania, čo prispeje k vašej bezpečnosti. Motor s príkonom 310 W a odolná konštrukcia zaručujú maximálny výkon. Možnosť nastavenia rýchlosti otáčok 5000 - 13000 ot./min. umožňuje dosahovanie optimálnej konečnej kvality povrchu. Malé vibrácie zaistia komfortné brúsenie. 

 Súčasťou balenia sú

  • excentrická brúska

Neoddeliteľnou súčasťou výrobku je technická dokumentácia, ktorú nájdete v súvisiacich súboroch.

Dodatočné parametre

Kategória: Excentrické brúsky
Hmotnosť: 2.5 kg
Hmotnosť: 2,1 kg
Kategória: HOBBY
Napájanie: Elektrické
Napätie: 230V / 50Hz
Počet otáčok: 5000-13000 ot./min
Pohon: Elektrické
Príkon: 430 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: