Gril G21 BBQ Ring

Kód: PE6390308
€85,90 / ks €71,58 bez DPH
Skladom (> 3 ks)

Kotlový gril na drevené uhlie s roštom v priemere 53,5 cm sa perfektne hodí na domáce grilovanie na terase, chate či záhrade. Vďaka poklopu dokáže gril lepšie rozhorieť a vďaka následnej cirkulácii vzduchu dochádza tiež k lepšej a rovnomernejšej distribúcii tepla.

doprava-na-grily-SK

Detailné informácie

Podrobný popis

Kotlový gril s poklopom G21 BBQ Ring na drevené uhlie je ideálny k použitiu na chatách, terasách či záhradách. Gril umožňuje priame i nepriame grilovanie. Stabilná oceľová konštrukcia zaistí, že gril sa pri používaní neprevrhne. Gril má dve pevné držadlá a je postavený na 4 kovových nohách, pričom dve z nich sú zakončené kolieskami, vďaka ktorým ste schopní bezpečne a bez väčšej námahy s grilom manipulovať.

21_Ring-6390308

Povrchový náter celej konštrukcie vám výrazne uľahčí údržbu. Súčasťou balenia je rošt pre nepriame grilovanie a závesná lišta na grilovacie náradie a ďalšie potrebné doplnky. Užitočnou súčasťou je tiež chrómovaná drôtená odkladacia plocha v spodnej časti grilu.

Veľká nádoba na zachytenie popola je skvelým pomocníkom pre jednoduché vyčistenie po grilovaní. Vyprázdnenie popolníka vám zaberie len pár sekúnd. Nádobu jednoducho uchopíte za držadlo, odistíte, vysypete popol do popolnice a popolník vrátite na svoje miesto. Tak sa vyhnete špinavým rukám a neporiadku pod grilom.

08_Ring-6390308

Veko je špeciálne navrhnuté tak, aby ste ho po otvorení nemuseli držať v ruke. Praktický pánt ho drží v otvorenej polohe. 


23_Ring-6390308

Banner_prislusenstvo_grily

Dodatočné parametre

Kategória: Grily na drevené uhlie
Palivo: drevené uhlie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: