Multifunkčná brúska RYOBI RMS170-G

Kód: RY5133002911
€63 / ks €52,07 bez DPH
Skladom - dodanie do 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručenia

Elektrická multifunkčná brúska 3v1 RYOBI s výkonom 170 W so sadou brúsnych papierov je perfektným pomocníkom pre všetkých domácich majstrov a remeselníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická multifunkčná brúska 3v1 RYOBI RMS170-G, 170W, na rozličné aplikácie (s rohovým, tretinovým a prstovým brúsnym papierom) je perfektné riešenie pre všetkých remeselníkov a domácich majstrov, ktorí hľadajú pomocníka pri práci v dielni. Spĺňa vysoké nároky na prevádzkovú spoľahlivosť, jednoduchú obsluhu a bezpečnosť používateľa.

Tento stroj bol vyvinutý na brúsenie a konečnej úprave dreva, kovov, plastov a podobných materiálov. Ideálne pre ľahké až stredne náročné práce, ako sú jemné dokončovacie práce. Pri použití správnej základne a brúsnych papierov s ňou tiež môžete odstraňovať farbu a korózii z kovových povrchov.

Prednosti  

  • Rýchla výmena brúsneho papiera
  • 3 rozmery brúsnych papierov
  • Výkonný systém odsávania prachu
  • Malé vibrácie zaručujú komfortné brúsenie

Technické údaje

Nielen svojím výkonom, ale aj užívateľsky príjemným spracovaním, je táto univerzálna brúska populárna. Výmena brúsneho papiera sa vykonáva pomocou suchého zipsu, takže je rýchla a jednoduchá. Súčasťou je zberný box na prach s cyklónovým účinkom pre účinný zber prachu. Je vybavená integrovanou doskou prstového tvaru pre presné brúsenie v ťažko prístupných miestach.

Pri dlhšom používaní iste oceníte pogumované madlo, ktoré zvyšuje komfort držania, čo prispeje k vašej bezpečnosti. Motor s príkonom 170 W a odolná konštrukcia zaručujú maximálny výkon. Možnosť nastavenia rýchlosti otáčok 6 000 - 12 000 ot/min umožňuje dosahovanie optimálnej konečnej kvality povrchu. Malé vibrácie zaistia komfortné brúsenie.

Súčasťou balenia sú

  • multifunkčná brúska
  • 2x delta brúsny papier, 2x 1/3 brúsny papier, 2x papier na výbežok

Neoddeliteľnou súčasťou výrobku je technická dokumentácia, ktorú nájdete v súvisiacich súboroch.

Dodatočné parametre

Kategória: Multifunkčné brúsky
Hmotnosť: 2,1 kg
Farba: svetlo zelená
Kategória: HOBBY
Napájanie: Elektrické
Napätie: 220-240 V / 50 Hz
Počet otáčok: 6 000-12 000 ot./min.
Pohon: Elektrické
Priemer oscilačnej dráhy: 2 mm
Príkon: 170 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: