Multifunkčná brúska RYOBI RMS180-S

Kód: RY5133002907
€72 / ks €59,50 bez DPH
Skladom - dodanie do 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručenia

Elektrická multifunkčná brúska 3v1 RYOBI s výkonom 180 W so sadou brúsnych papierov je perfektným pomocníkom pre všetkých domácich majstrov a remeselníkov. Dodávaná v praktickej taške.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická multifunkčná brúska 3v1 RYOBI RMS180-S, 180W, na rozličné aplikácie (s rohovým, tretinovým a prstovým brúsnym papierom) je perfektné riešenie pre všetkých remeselníkov a domácich majstrov, ktorí hľadajú pomocníka pri práci v dielni. Spĺňa vysoké nároky na prevádzkovú spoľahlivosť, jednoduchú obsluhu a bezpečnosť používateľa.

Tento stroj bol vyvinutý na brúsenie a konečnej úprave dreva, kovov, plastov a podobných materiálov. Ideálne pre ľahké až stredne náročné práce, ako sú jemné dokončovacie práce. Pri použití správnej základne a brúsnych papierov s ňou tiež môžete odstraňovať farbu a korózii z kovových povrchov.

Prednosti  

  • Rýchla výmena brúsneho papiera
  • 3 rozmery brúsnych papierov
  • Výkonný systém odsávania prachu
  • Malé vibrácie zaručujú komfortné brúsenie

Špecifikácia

Nielen svojím výkonom, ale aj užívateľsky príjemným spracovaním, je táto univerzálna brúska populárna. Výmena brúsneho papiera sa vykonáva pomocou suchého zipsu, takže je rýchla a jednoduchá. Súčasťou je zberný box na prach s cyklónovým účinkom pre účinný zber prachu. Je vybavená integrovanou doskou prstového tvaru pre presné brúsenie v ťažko prístupných miestach.

Pri dlhšom používaní iste oceníte pogumované držadlo, ktoré zvyšuje komfort držania, čo prispeje k vašej bezpečnosti. Motor s príkonom 180 W a odolná konštrukcia zaručujú maximálny výkon. Možnosť nastavenia rýchlosti otáčok 6 000 - 12 000 ot./min. umožňuje dosahovanie optimálnej konečnej kvality povrchu. Malé vibrácie zaistia komfortné brúsenie.

Súčasťou balenia sú

  • multifunkčná brúska
  • 2x delta brúsny papier, 2x 1/3 brúsny papier, 2x papier na výbežok
  • taška

Neoddeliteľnou súčasťou výrobku je technická dokumentácia, ktorú nájdete v súvisiacich súboroch.

Dodatočné parametre

Kategória: Multifunkčné brúsky
Hmotnosť: 1,9 kg
Farba: svetlo zelená
Kategória: HOBBY
Napájanie: Elektrické
Napätie: 220-240 V / 50 Hz
Počet otáčok: 6 000-12 000 ot./min.
Pohon: Elektrické
Priemer oscilačnej dráhy: 2 mm
Príkon: 180 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: