Nabíjačka batérií EINHELL CE-BC 10 M

Kód: EH1002245
€68 / ks €56,20 bez DPH
Skladom - dodanie do 7 dní (7 ks)
Možnosti doručenia

Nabíjačka batérií EINHELL s inteligentnou jednotkou riadenou mikroprocesorom a radom bezpečnostných mechanizmov je vhodná pre širokú škálu typov batérií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjačka batérií EINHELL CE-BC 10 M je inteligentná nabíjačka batérií technicky prispôsobená vysoko vyvinutým a výkonným batériám moderných vozidiel. Inteligentná nabíjačka batérií s mikroprocesorovým riadením je vhodná pre širokú škálu typov batérií vozidiel a má množstvo technických ochranných a údržbových mechanizmov.

Hlavným zameraním vývoja bolo rýchle a šetrné nabíjanie batérií tak, aby bola pri plnom výkone dosiahnutá čo najdlhšia životnosť. Obsluha nabíjačky je vďaka podrobnému displeju nabitia jednoduchšia ako u bežných zariadení. Vhodná pre gélové batérie, AGM, rovnako ako pre bezúdržbové olovené batérie.

Prevádzka

Tento univerzálny prístroj od Einhell je vhodný pre gélové batérie, AGM, bezúdržbové a olovené batérie. CE-BC 10 M sa automaticky prispôsobí napätiu danej 12 V batérie vozidla. Viacstupňový nabíjací cyklus nabíjačky batérií Einhell je automaticky monitorovaný a nastavovaný mikroprocesorovým ovládačom. Inteligentný elektronický riadiaci systém analyzuje typ pripojenej batérie a jej stav a nastaví optimálny režim podľa požiadaviek.

Funkcie

Funkcia udržiavacieho nabíjania chráni a znižuje namáhanie akumulátora, aby bolo vždy zachované optimálne nabitie a prispieva k predĺženej životnosti, čím predchádza nutnosti zbytočnej a nákladnej výmeny chybnej batérie vozidla. Vďaka tomu je CE-BC 10 M taktiež vhodný pre všetky typy vozidiel a najmä pre sezónne vozidlá s dlhými dobami nečinnosti. Autá, motocykle alebo skútre sú teda na začiatku každej sezóny okamžite pripravené na akciu. Namiesto pomalého vybíjania batérie až do úplného vybitia a rizika hlbokého vybitia je batéria udržovaná na optimálnej úrovni s nízkym namáhaním. Režim zimného nabíjania bol vyvinutý špeciálne na použitie, keď vonkajšia teplota klesne pod 5°C. Zariadenie má tiež režim obnovy pre oživenie hlboko vybitých batérií a režim napájania, ktorý umožňuje jeho použitie ako napájací zdroj.

Ochranné prvky

Automatická ochrana proti prebitiu, skratu a prehodeniu pólov chráni nabíjačku aj batériu. Nabíjačka batérií Einhell je v súlade s triedou ochrany IP 65, takže je prachotesná a chránená proti tryskajúcej vode. LCD indikátor napätia batérie a stavu nabitia ukazuje na prvý pohľad viditeľný stav nabitia. Displej na nabíjačke batérií Einhell vás tiež informuje o tom, či boli svorky nesprávne pripojené, a tiež vám okamžite oznámi, či sa vyskytli nejaké problémy. Batériové svorky sú plne izolované, takže nabíjačku batérií Einhell je možné bezpečne a ľahko pripojiť. Puzdro má závesné oko na upevnenie na stenu.

Prednosti

 • Inteligentná nabíjačka batérií s mikroprocesorovým ovládačom
 • Viacstupňový nabíjací cyklus, riadený / monitorovaný mikroprocesorom
 • Pre gélové, AGM, olovené a bezúdržbové batérie
 • Trieda ochrany IP65, prachotesné a vodeodolné
 • Funkcia udržiavacieho nabíjania na trvalo ideálny stav nabitia
 • Pre vozidlá s dlhou dobou státia
 • Nabíjanie zaisťuje predĺženú životnosť batérie
 • Režim zimného nabíjania pre vonkajšie teploty pod 5°C
 • Rekondičný režim na nabíjanie hlboko vybitých batérií
 • Režim napájania
 • LCD displej napätie batérie a priebehu nabíjania
 • Vybavená ochranou proti prebíjaniu, proti skratu a prepólovaniu
 • Plne izolované svorky batérie
 • Závesné oko pre montáž na stenu

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjačky
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 0,93 kg
Jump štart: no
Nabíjací prúd min. (arit./ef.) - Max. (Arit./ef.) pri 12 V DC: 2 / [-] - 10 / [-] A
Nabíjacie napätie: 12V
Rozmery balenia (D x Š x V): 30 x 16 x 8 cm
Sieťová prípojka: 220-240 V | 50 Hz
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 24.1.2023
Veľmi dobrá nabíjačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Einhell Germany AG je nemecký výrobca elektrického náradia a elektrickej záhradnej techniky. Je jedným z popredných dodávateľov výrobkov a riešení pre domácich majstrov i profesionálov. Spoločnosť Einhell už viac ako 55 rokov využíva svoje odborné skúsenosti.