Plynový gril G21 Mexico BBQ Premium line, 7 horákov + redukčný ventil

Kód: PE6390306
€667 / ks €551,24 bez DPH
Skladom (20 ks)
Možnosti doručenia

Nerezový plynový gril G21 Mexico BBQ určený pre všetkých milovníkov grilovania. 7 horákov, z toho jeden bočný a jeden keramický zaručia dostatočný komfort. Systém Flame Tamer s liatinovým roštom a plátom spravia z vášho grilovania gastronomický zážitok. Úložné a odkladacie priestory vám doprajú pohodlie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plynový gril G21 Mexico BBQ je nepostrádateľným spoločníkom pre vaše grilovanie s rodinou či priateľmi. Robustná konštrukcia grilu je z vysoko akostnej nerezovej ocele. Gril disponuje šiestimi hlavnými horákmi. Šiesty horák je umiestnený na bočnej strane grilu. Bočný horák môžete využiť aj ako varič. Gril sa zapaľuje pomocou elektronického zapaľovania. Je vybavený liatinovým roštom a liatinovým plátom.

Technické údaje

Gril disponuje veľmi praktickým a oceňovaným systémom Flame Tamer – priamo nad horákmi je umiestnený kovový profil, ktorý zabraňuje odkvapkávaniu tuku medzi plameňmi a jeho vzplanutiu. Zároveň zabraňuje priamemu ohrevu mriežky plamene horáka iba v jeho mieste, čím dochádza k výrazne rovnomernejšiemu vyhrievaniu celej grilovacej mriežky. Prípadný tuk odkvapkávajúci z grilovaného mäsa steká po stenách grilu do odkvapkávacej misky v spodnej časti grilu, čo predlžuje životnosť u horákov.

Obsah balenia

 • Gril G21 Mexico BBQ
 • Grilovacia ihla s motorčekom
 • Redukčný plynový ventil

Prednosti

Gril je plne pojazdný, je vybavený dvoma väčšími a dvoma menšími kolieskami. Skvelým pomocníkom je vstavaný teplomer zabudovaný vo veku grilu, vďaka ktorému zistíte optimálnu teplotu grilovania. Na odkladanie vecí vám poslúžia odkladacie poličky, ktoré sú umiestnené na oboch stranách. Pod ľavou odkladacou plochou je umiestnená nádobka, kam môžete odkladať napr. naložené mäso pripravené na grilovanie.

Špecifikácia 

 • Grilovací priestor: 94,5 x 44 cm
 • Rozmery grilu (Š x V x H): 165 x 115 x 55 cm
 • Rozmer balenia: 105 x 62 x 63 cm
 • Hmotnosť: 60 kg
 • Hmotnosť balenia: 64 kg
 • Hlavný horák: 6 x
 • Bočný horák: 1 x
 • Výkon: 22,05 kW/hod
 • Materiál: nerez

Príslušenstvo

Perfektné záhradné letné grilovanie nie je kompletné bez kvalitného príslušenstva. V prvom rade budete potrebovať gril zapáliť a vykúriť. Keď už vám to krásne horí, je na čase umiestniť dobroty na rošt a počkať na výsledok, aby ste skontrolovali teplotu, nesmieme zabudnúť na teplomer. Po skončení grilovačky je treba gril poriadne vyčistiť a zabaliť.

165339990_442905833664135_8217188924639043690_n

Dodatočné parametre

Kategória: Plynové grily
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 60 kg
Hĺbka: 55 cm
Šírka: 165 cm
Výška: 115 cm
Palivo: plyn
Grilovacia plocha: 4160 cm2
Grilovacia plocha (kategória): nad 3000 cm2
Typ grilu: Pojazdný gril, BBQ gril
Výška grilovacej plochy: 100 cm
Bočný horák: áno
Bočný varič: áno
Hlavný horák: 4
Horáky: 7 - Piezoelektrické zapaľovanie
Odkladacia plocha: Áno
Ohrievač: nie
Pojazdný: áno, 4 kolieska
Rošt: liatinový
Sklopné veko: áno
Teplomer: na veku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: