Stôl na pestovanie DEEP ROOT, 60 x 10 cm

Kód: JG052060
Ihneď k odoslaniu
Značka: Jagram
€97 / ks €80,17 bez DPH
Expedícia do 48 hodín (1 ks)
Možnosti doručenia

Drevený stôl na pestovanie je praktický doplnok do vašej záhrady, na balkón alebo na terasu. Ideálny na zeleninu, bylinky aj kvety. Vrátane vodotesnej vložky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Už žiadne ohýbanie. Tento drevený vyvýšený záhon na nohách je skvelý pomocník na pestovanie zeleniny, byliniek aj kvetov. Táto drevená záhradka je tiež krásnou dekoráciou a skvelým doplnkom na váš balkón, terasu alebo záhradu.

Vyvýšený záhon / stôl na pestovanie je vyrobený z ošetreného mäkkého dreva s certifikáciou FSC. Je vybavený drenážnym systémom zabraňujúcim pretečenie vody. Veľmi jednoducho ho zostavíte. Rozmery stola sú 100 x 90 x 60 cm. 

Prednosti

  • Hobľovaný hladký povrch
  • Drenážny systém
  • Jednoduché zostavenie
  • Dodávaný v plochom balení

Montáž

Stôl na pestovanie je dodávaný v rozloženom stave. Skrutky sú súčasťou balenia. Súčasťou balenia je aj montážny návod. Montáž stola je rýchla.

Odporúčanie

Životnosť záhona sa dá ovplyvniť ošetrením drevených dosiek. Pred zostavením záhona sa preto odporúča, aby boli všetky dosky riadne vysušené a diely boli ošetrené hlboko pôsobiacim základným náterom (preventívna ochrana proti zmodraniu a plesni) a to z vonkajšej aj vnútornej strany dielcov. Glazúra by mala byť zároveň vodeodpudivá, svetlostála a vlhkosti odolná. Dbajte na to, aby glazúra mala dostatok farebného pigmentu, pretože inak by mohlo prísť k zošednutiu dreva. Nepoužívajte žiadny lak! nechajte si podrobne poradiť od odborného predajcu farieb, čo sa týka ochrany prírodného ihličnatého dreva a dodržiavajte pracovný postup výrobcu náterovej hmoty. Ďalší náter robte po dokonalom zaschnutí a vyvetraní. 

Dodatočné parametre

Kategória: Stolné vysoké záhony
Záruka: 24 mesiacov
Farba: prírodné drevo
Hĺbka: 60 cm
Materiál: drevo
Materiál konštrukcie: drevená doska
Šírka: 100 cm
Výška: 90 cm
Kategória pre filtrovanie: Hĺbka: 60 - 69 cm
Kategória pre filtrovanie: Šírka: 100 - 149 cm
Kategória pre filtrovanie: Výška: 90 - 99 cm
Odtok: Nie
Rozmery: 90 x 60 x 100
Tvar: obdĺžnik
Typ kvetináča/truhlíku: vyvýšený záhon, stôl na pestovanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: