Záhradný domček ARROW WOODHAVEN 109

Kód: LG1003
ZadarmoZadarmo
zahradny domcek arrow woodhaven 1014
€907 / ks €755,83 bez DPH
NA OBJEDNÁVKU | 2 MESIACE

Prakticky riešený záhradný domček Arrow WOODHAVEN 109 v atraktívnom dekóre dreva je ideálny pre skladovanie všetkého od záhradného náradia až po športové potreby, bicykle a vonkajšie vybavenie. Veľké posuvné dvere s možnosťou uzamknutia. Rám je vyrobený z galvanicky pozinkovanej ocele a všetky lakované časti majú dvojitú vypaľovaciu povrchovú úpravu. Strecha a časti podlahovej konštrukcie sú žiarovo pozinkované. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradný domček na náradie Arrow WOODHAVEN 109 v kombinácii farieb drevený dekór a hnedá sa hodí k celoročnému uskladneniu náradia, kosačiek, nábytku a ďalšieho záhradného vybavenia. Domček má rozmery 313 x 273 cm (predná strana s dvermi x hĺbka) a výšku stien 157 cm. Zastavaná plocha činí necelých 8,6 m2. 

Konštrukcia

Steny záhradného domčeka sú vyrobené z kvalitného profilovaného oceľového plechu hrúbky 0,22 - 0,35 mm a konštrukcia z pozinkovaného plechu o hrúbke 0,36 - 0,40 mm. Strecha a časti podlahovej konštrukcie sú žiarovo pozinkované, steny a zbytok konštrukcie prešli elektrolytickým zinkovaním. Všetky nalakované diely sú opatrené kvalitnou polyesterovou farbou. Vďaka tomu je domček odolný voči nepriaznivému počasiu a je možné ho používať po celý rok. Aj preto výrobca poskytuje záruku 10 rokov proti prehrdzaveniu

Domček Woodhaven v modernom designe má dvojkrídlové posuvné dvere o šírke 141 cm a výške 152 cm. Súčasťou sú aj dverné úchyty, vďaka ktorým je možné domček uzamknúť. Domček vyniká precíznym spracovaním. Prednosťou tohto modelu je jeho stabilita a odolnosť voči zaťaženiu snehom a vetrom. Tomu bol plne podriadený tvar domčeka. Určitou daňou za túto odolnosť je však menší vstupný otvor o výške iba 151 cm. Konštrukcia domčeka ale odoláva všetkým deformáciám aj vo chvíľach, keď na streche leží sneh. Vďaka vnútornej výške 220 cm je pohyb vo vnútri domčeka bezproblémový.

Montáž

Montáž domčeka je nutno robiť na rovnom podklade na dláždenú alebo betónovú terasu, poprípade na predpripravený povrch, akým je napríklad drevená podlaha, doska atď. Odporúčame domček zaistiť pred vetrom kotviacou sadou do betónu, alebo do zeme. Ak chcete do svojho záhradného domčeka umiestniť podlahu, odporúčame zaobstarať si základňu, ktorá vám umožní podlahu položiť svojpomocne, jednoducho a rýchlo. (Pri použití základne nemusíte betónovať dosku pre domček). 

Súčasťou balenia je návod v slovenskom jazyku, ktorý si tiež môžete stiahnuť s ostatnými dokumentmi v súvisiacich súboroch.

Balenie

Dodávame ako stavebnicu - 1 balík o rozmeroch 183 x 86 x 16 cm a váhe cca 119 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Plechové domčeky na náradie
Hmotnosť: 119 kg
Dĺžka (vonkajšia): 2,8 m
Dvere: dvojkrídlové posuvné
Farba: drevodekor
Hrúbka steny domčeka: 0,22 - 0,35 mm
Materiál domčeka: Pozinkovaný plech
Materiál konštrukcie: pozinkovaná oceľ
Modelový rad: Woodhaven
Podlaha - súčasť balenia: Nie
Šírka (vonkajšia): 3,2 m
Šírka dverí: 1,41 m
Výška (vonkajšia): 2,3 m
Výška dverí: 1,52 m
Výška dverí domčeka: do 160 cm
Zaradenie domčeka podľa strany s dverami (šírka): 3,1 - 3,4 m
Zaradenie domčeka pre filtrovanie (hĺbka/dĺžka): 2,6 - 2,9 m
Zastavaná plocha: 8,6 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: