Záhradný domček ARROW WOODRIDGE 108

Kód: LG1001
ZADARMOZADARMO
zahradny domcek arrow woodridge 1012
€727 / ks €605,83 bez DPH
Skladom - dodanie do 7 dní (> 3 ks)

Prakticky riešený záhradný domček Arrow WOODRIDGE 108 v atraktívnom dekóre dreva je ideálny pre skladovanie všetkého od záhradného náradia až po športové potreby, bicykle a vonkajšie vybavenie. Veľké posuvné dvere s možnosťou uzamknutia. Rám je vyrobený z galvanicky pozinkovanej ocele a všetky lakované časti majú dvojitú vypaľovaciu povrchovú úpravu. Strecha a časti podlahovej konštrukcie sú žiarovo pozinkované. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradný domček na náradie Arrow WOODRIDGE 108 v kombinácii farieb drevený dekór a hnedá sa hodí k celoročnému uskladneniu náradia, kosačiek, nábytku a ďalšieho záhradného vybavenia. Domček má rozmery 313 x 242 cm (predná strana s dvermi x hĺbka) a výšku stien 181 cm. Zastavaná plocha činí 7,6 m2. 

Konštrukcia

Steny záhradného domčeka sú vyrobené z kvalitného profilovaného oceľového plechu hrúbky 0,22 - 0,35 mm a konštrukcia z pozinkovaného plechu o hrúbke 0,36 - 0,40 mm. Strecha a časti podlahovej konštrukcie sú žiarovo pozinkované, steny a zbytok konštrukcie prešli elektrolytickým zinkovaním. Všetky nalakované diely sú opatrené kvalitnou polyesterovou farbou. Vďaka tomu je domček odolný voči nepriaznivému počasiu a je možné ho používať po celý rok. Aj preto výrobca poskytuje záruku 10 rokov proti prehrdzaveniu

Domček Woodridge v modernom designe má dvojkrídlové posuvné dvere o šírke 141 cm a výške 176 cm. Súčasťou sú aj dverné úchyty, vďaka ktorým je možné domček uzamknúť. Domček vyniká precíznym spracovaním a je navrhnutý aj pre vyššie postavy. Vďaka celkovej výške viac ako 2 metre je pohyb v domčeku takmer bezproblémový. 

Montáž

Montáž domčeka je nutno robiť na rovnom podklade na dláždenú alebo betónovú terasu, poprípade na predpripravený povrch, akým je napríklad drevená podlaha, doska atď. Odporúčame domček zaistiť pred vetrom kotviacou sadou do betónu, alebo do zeme. Ak chcete do svojho záhradného domčeka umiestniť podlahu, odporúčame zaobstarať si základňu, ktorá vám umožní podlahu položiť svojpomocne, jednoducho a rýchlo. (Pri použití základne nemusíte betónovať dosku pre domček). Ak plánujete domček postaviť v oblasti, kde je možnosť väčšej snehovej nádielky, odporúčame dodatočne vystužiť strechu strešnými vzperami.

Súčasťou balenia je návod v slovenskom jazyku, ktorý si tiež môžete stiahnuť s ostatnými dokumentmi v súvisiacich súboroch. Vo videách nižšie sa potom môžete pozrieť, ako domček krok za krokom zmontovať. 

  

Balenie

Dodávame ako stavebnicu - 1 balík o rozmeroch 189 x 86 x 13 cm a váhe cca 105 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Plechové domčeky na náradie
Hmotnosť: 102 kg
Dĺžka (vonkajšia): 2,5 m
Dvere: dvojkrídlové posuvné
Farba: drevodekor
Hrúbka steny domčeka: 0,22 - 0,35 mm
Materiál domčeka: Pozinkovaný plech
Materiál konštrukcie: pozinkovaná oceľ
Modelový rad: Euro Woodridge
Podlaha - súčasť balenia: Nie
Šírka (vonkajšia): 3,2 m
Šírka dverí: 1,41 m
Výška (vonkajšia): 2,1 m
Výška dverí: 1,76 m
Výška dverí domčeka: 161 - 180 cm
Zaradenie domčeka podľa strany s dverami (šírka): 3,1 - 3,4 m
Zaradenie domčeka pre filtrovanie (hĺbka/dĺžka): 2,5 m
Zastavaná plocha: 7,6 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole: