Záhradný domček MAXTORE 106, antracit + veľké oceľové háčiky MAXTORE (sada 4 kusy) TS03

Kód: LG1847
€422 / ks €348,76 bez DPH
Skladom (11 ks)
Možnosti doručenia

Praktický kovový záhradný domček MAXTORE 106 v antracitovej farbe je ideálny pre skladovanie záhradného náradia, športových potrieb, bicyklov a vonkajšieho vybavenia. Veľké posuvné dvere s možnosťou uzamknutia. Zastavaná plocha 4,71 m2. Podlahová základňa nie je súčasťou balenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Nemáte na vašej záhrade dostatok vhodného miesta na uskladnenie všetkého náradia, záhradnej techniky, vonkajšieho nábytku alebo bicyklov? Poobzerajte sa po niektorom zo záhradných domčekov. Či už ste začiatočník alebo skúsený záhradkár, voľbu záhradného domčeka je vždy potrebné dôkladne premyslieť. Pokiaľ potrebujete s výberom domčeka poradiť pozrite sa na nášho radcu.

Záhradný domček na náradie MAXTORE 106 v antracitovo-bielej farbe sa hodí k celoročnému uskladneniu náradia, kosačiek, nábytku a ďalšieho záhradného vybavenia. Domček ponúka predovšetkým veľmi priaznivý pomer ceny a kvality. Jeho rozmery sú 291 x 162 cm (predná strana s dverami x hĺbka) a zastavaná plocha činí 4,71 m2

Konštrukcia

Steny záhradného domčeka sú vyrobené z kvalitného profilovaného oceľového plechu s hrúbkou 0,25 mm a konštrukcie z pozinkovaného plechu s hrúbkou 0,60 mm. Strecha a časti podlahovej konštrukcie sú žiarovo pozinkované, steny a zbytok konštrukcie prešli elektrolytickým zinkovaním a farba je žiarovo nanesená. Vďaka tomu je domček odolný voči nepriaznivému počasiu a je možné ho používať po celý rok. Aj preto výrobca poskytuje záruku 10 rokov proti prehrdzaveniu

Domček Maxtore má dvojité posuvné dvere so šírkou 125 cm a výškou 170 cm. Súčasťou sú aj dverné úchyty, vďaka ktorým je možné domček uzamknúť bežným visiacim zámkom. Domček najvyššej kvality vyniká kvalitným spracovaním a je navrhnutý aj pre vyššie postavy. Vďaka celkovej výške cez 2 metre je pohyb v domčeku bezproblémový. 

Montáž

Montáž domčeka je nutné vykonávať na rovnom podklade na dláždenú alebo betónovú terasu, prípadne na predpripravený povrch, akým je napríklad drevená podlaha, doska alebo akýkoľvek rovný povrch. Pokiaľ máte v úmysle stavbu murovanej alebo betónovej podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení domčeka a jeho presnom zameraní. Uvádzané rozmery domčeka sú max. vonkajšie rozmery domčeka (resp. pôdorys strechy) a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky. Odporúčame domček zaistiť pred vetrom kotviacou sadou do betónu, alebo do zeme. Podlahová základňa nie je súčasťou balenia.

Súčasťou balenia je návod v slovenskom jazyku, ktorý si taktiež môžete stiahnuť s ostatnými dokumentmi v súvisiacich súboroch.

Balenie

Dodávame ako stavebnicu - 2 balíky s rozmermi: kartón A : 179 x 73 x 12 cm, kartón B : 167 x 24 x 15 cm a celkovou váhou cca 80 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Plechové domčeky na náradie
Hmotnosť: 80 kg
Dĺžka (vonkajšia): 1,62 m
Dvere: dvojkrídlové posuvné
Farba: antracit
Materiál domčeka: Pozinkovaný plech
Materiál konštrukcie: pozinkovaná oceľ
Modelový rad: Maxtore
Šírka (vonkajšia): 2,91 m
Šírka dverí: 1,25 m
Výška (vonkajšia): 2,14 m
Výška dverí: 1,70 m
Výška dverí domčeka: 161 - 180 cm
Zaradenie domčeka podľa strany s dverami (šírka): 2,6 - 2,9 m
Zaradenie domčeka pre filtrovanie (hĺbka/dĺžka): 1,6 - 1,9 m
Zastavaná plocha: 4,71 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: