AKU skrutkovač RYOBI R18PD5-0 18V, bezuhlíkový motor

Kód: RY5133003595
€146 / ks €120,66 bez DPH
Dočasne nedostupné
Možnosti doručenia

Kvalitná AKU bezuhlíková príklepová vŕtačka/skrutkovač RYOBI je skvelým pomocníkom pre všetkých domácich majstrov a remeselníkov. Tento model patrí do radu One Plus ™ a je dodávaný bez akumulátora a nabíjačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitná akumulátorová príklepová vŕtačka RYOBI R18PD5-0 18V ponúka perfektné riešenie pre všetkých remeselníkov a domácich majstrov. Vďaka celokovovej prevodovke, uťahovaciemu momentu 50 Nm a silnému príklepu, vŕtačka zvládne takmer každú prácu. Je najmä vhodná pre použitie tam, kde nie je prístup k elektrine, alebo ak nechcete manipulovať s napájacím káblom.

Tento nástroj bol vyvinutý na vŕtanie do rôznych materiálov ako dreva, kovu a plastu. V režime príklepu možno vŕtať do muriva a podobných materiálov. Vŕtačka je použiteľná tiež na skrutkovanie vďaka možnosti ľavého aj pravého chodu otáčania.

Prednosti

  • Jednoduchá a rýchla výmena vrtákov a bitov
  • Integrované LED svetlo
  • GripZone ™ technológia
  • automatické nastavenie krútiaceho momentu
  • E-Torque control - elektronická regulácia krútiaceho momentu

Nielen vysokým výkonom, ale aj užívateľsky príjemným spracovaním, je táto vŕtačka populárna. Pri dlhšom používaní iste oceníte mäkčené držadlo a rukoväť s GripZone ™ technológiou pre zvýšený komfort držania a bezpečnú manipuláciu. Technológia E-Torque control - elektronická regulácia krútiaceho momentu vám uľahčí skrutkovanie skrutiek do jednej roviny s materiálom Pri vŕtaní sa bude tiež hodiť kvalitné celokovové račňové skľučovadlo s aretáciou hriadeľa, ktoré ani pri vŕtaní s príklepom nepovolí a 2 rýchlostné stupne pre ovládanie maximálnej rýchlosti pre rôzne materiály a aplikácie. Pri práci v zhoršených svetelných podmienkach vám pomôže s orientáciou integrované LED svetlo.

One Plus ™

Vŕtačka spadá do radu One Plus ™, kedy jednu batériu môžete umiestniť do nástrojov, ktoré využijete v dielni - brúsky, skrutkovače či priamočiare píly, ale tiež do vášho záhradného náradia - kosačiek, plotostrihov či fúkačov na lístie.

Tento model je dodávaný bez batérie a nabíjačky. Pre dosiahnutie najlepšieho výkonu a ergonómie odporúčame použiť batériu 2.5 Ah Lithium +, ktorá môže naskrutkovať až 745 skrutiek na jedno nabitie. Nabíjačku aj akumulátor si môžete jednoducho kúpiť v našom e-shope, či už jednotlivo alebo výhodnejšie v sade.

Aby vám už nič nebránilo v používaní, odporúčame sa taktiež pozrieť na sady vrtákov či ďalšie príslušenstvo k vŕtačkám.

Balenie

  • AKU vŕtačka,
  • obojstranný skrutkovací bit
  • BEZ nabíjačky
  • BEZ akumulátora

Detailné informácie, vrátane ďalších technických špecifikácií nájdete v návode v súvisiacich súboroch.

Dodatočné parametre

Kategória: Príklepové vŕtačky
Farba: svetlo zelená
Kategória: HOBBY+
Produktový rad: 18V One Plus ™
Hmotnosť bez aku: 1,1 kg
Max. priemer vŕtania: oceľ 13 mm, drevo 32 mm, betón 13 mm
Max. uťahovací moment: 50 Nm
Nabíjačka v balení: Nie
Napájanie: AKU
Napätie: 18 V
Otáčky: 0-400/0-1400 ot/min
Počet batérií v balení: 0 ks
Príklep: Áno
Skľučovadlo: 13 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako jeden z najväčších a najinovatívnejších výrobcov elektrického a záhradného náradia na svete ponúka značka RYOBI® hobby náradie, ktorá je jasnou voľbou pre milióny domácich majstrov, záhradníkov, nadšených pestovateľov a automobilových fanúšikov.

Výrobky Ryobi sú navrhnuté tak, aby boli čo najvýkonnejšie a najspoľahlivejšie.

Na záhradu - Drviče konárov, plotostrihy, reťazové píly, kultivátory, kosačky, tlakové umývačky, vyžínače...

Ryobi