Doprava a platba

MOŽNOSTI DOPRAVY PO CELEJ SR
DORUČENIE ŠTANDARDNÝCH ZÁSIELOK OD 200 € ZADARMO
Hodnota objednávky  do 199 € od 200 €
Doprava na adresu - vyberieme pre vás ten nejlepší a najspoľahlivejší spôsob doručenia vašej objednávky.
4,5 € ZADARMO
Soubor:DPD logo (2015).svg – Wikipedie

DPD - objednávku vám doručíme na hodinu presne dopravcom vopred stanový čas. Zelená, 100% uhlíkovo neutrálna doprava.

4,5 € ZADARMO
Soubor:Logo Packeta s.r.o..png – Wikipedie

Packeta - objednávku vám doručíme na viac ako 2 000 výdajných miest a Z-boxov.

2,4 € ZADARMO

Nadrozmerná doprava na adresu - pre nadrozmerné produkty výrobcu Gutta, krbové kachle, Freizeitboxy či prístrešky Shelterlogic je pripočítaná nadrozmerná doprava. Túto skutočnosť uvidíte v košíku alebo v detaile produktu (možnosti doručenia).

 od 40 €

 

MOŽNOSTI PLATIEB
Prevodom z účtu ZADARMO
platba-online.jpg (150×50) On-line platba kartou ZADARMO
Platba na dobierku
1 €


Platba na účet vopred

V prípade, že si vyberiete ako možnosť úhrady platbu na účet vopred, dostanete na e-mail informácie o úhrade (číslo účtu, variabilný symbol a čiastku).

Bezhotovostne je možné platiť prevodom na účet: CZ3320100000002901767590/2010 (Fio banka). Pri využití služieb iných bánk môže trvať pripísanie platby 1-2 pracovné dni. Potvrdenie o prijatí platby Vám zašleme do e-mailu.

Platba kartou 

Platba kartou online cez GoPay. Použitie platobných kariet je pohodlným a bezpečným spôsobom bezhotovostnej platby. Na rozdiel od výberu z bankomatu je tento spôsob platby bez bankového poplatku. Pre platbu kartou na internete musíte mať pre takýto druh platby kartu aktivovanú - informujte sa vo svojej banke.

Údaje zo svojej platobnej karty predávate priamo banke, nie predajcovi. Nikto zo zamestnancov nemá prístup k údajom o vašej platobnej karte. Prijímame platobné karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.

Dobierkou

Pri preberaní tovaru od doručovateľa hradíte tovar v hotovosti, a to buď šoférovi dopravnej spoločnosti, alebo poštovému doručovateľovi. Prosíme vás, aby ste si pripravili potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. Platba dobierky kartou je možná v závislosti na konkrétnom doručovateľovi.

Pri využití platby na dobierku sa k čiastke za poštovné pripočítava suma 1 €.

Ďalšie dôležité informácie

  • V prípade, že doručovacia lokalita nie je dostupná väčším autom (zle dostupné chatové oblasti), vyhradzuje si prepravca nárok na odmietnutie doručenia zásielky.
  • Dopravca doručí vašu zásielku obvykle do 24 hodín od predania zásielky do prepravy.
  • Presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný.
  • Súčasťou doručovacej služby pri nadrozmernom tovare nie je vynesenie tovaru na poschodie či jeho odnos kuriérom na vybrané miesto na pozemku adresáta.
  • Pred doručením balíka vám bude zaslaná SMS alebo e-mail s predpokladaným termínom doručenia.
  • Pokiaľ nebudete k zastihnutiu na uvedenej adrese a pokus o doručenie nebude úspešný, balík bude uložený na najbližšom ukladacom mieste.
  • Pozor! Pokiaľ si tovar nevyzdvihnete do 7 kalendárnych dní, je automaticky zaslaný späť.

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.