Doprava a platba

MOŽNOSTI DOPRAVY PO CELEJ SR
DORUČENIE ŠTANDARDNÝCH ZÁSIELOK OD 79,90 € ZADARMO
Doprava na adresu - vyberieme pre vás ten nejlepší a najspoľahlivejší spôsob doručenia vašej objednávky (do 79 €).
4,9 €
Soubor:DPD logo (2015).svg – Wikipedie

DPD - objednávku vám doručíme na hodinu presne dopravcom vopred stanový čas. Zelená, 100% uhlíkovo neutrálna doprava.

4,9 €

Nadrozmerná doprava na adresu - pre nadrozmerné produkty výrobcu Gutta je pripočítaná nadrozmerná doprava. Túto skutočnosť uvidíte v košíku.

84 €

 

MOŽNOSTI PLATIEB
Prevodom z účtu ZDARMA
platba-online.jpg (150×50) On-line platba kartou ZDARMA
Platba na dobierku
1,5 €


Platba na účet vopred

V prípade, že si vyberiete ako možnosť úhrady platbu na účet vopred, dostanete na e-mail informácie o úhrade (číslo účtu, variabilný symbol a čiastku).

Bezhotovostne je možné platiť prevodom na účet: CZ3320100000002901767590/2010 (Fio banka). Pri využití služieb iných bánk môže trvať pripísanie platby 1-2 pracovné dni. Potvrdenie o prijatí platby Vám zašleme do e-mailu.

Platba kartou 

Platba kartou online cez GoPay. Použitie platobných kariet je pohodlným a bezpečným spôsobom bezhotovostnej platby. Na rozdiel od výberu z bankomatu je tento spôsob platby bez bankového poplatku. Pre platbu kartou na internete musíte mať pre takýto druh platby kartu aktivovanú - informujte sa vo svojej banke.

Údaje zo svojej platobnej karty predávate priamo banke, nie predajcovi. Nikto zo zamestnancov nemá prístup k údajom o vašej platobnej karte. Prijímame platobné karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro.

Dobierkou

Pri preberaní tovaru od doručovateľa hradíte tovar v hotovosti, a to buď šoférovi dopravnej spoločnosti, alebo poštovému doručovateľovi. Prosíme vás, aby ste si pripravili potrebný obnos, urýchlite tým predanie zásielky. Platba dobierky kartou je možná v závislosti na konkrétnom doručovateľovi.

Pri využití platby na dobierku sa k čiastke za poštovné pripočítava suma 1,5 €.

Ďalšie dôležité informácie

  • V prípade, že doručovacia lokalita nie je dostupná väčším autom (zle dostupné chatové oblasti), vyhradzuje si prepravca nárok na odmietnutie doručenia zásielky.
  • Dopravca doručí vašu zásielku obvykle do 24 hodín od predania zásielky do prepravy.
  • Presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný.
  • Súčasťou doručovacej služby pri nadrozmernom tovare nie je vynesenie tovaru na poschodie či jeho odnos kuriérom na vybrané miesto na pozemku adresáta.
  • Pred doručením balíka vám bude zaslaná SMS alebo e-mail s predpokladaným termínom doručenia.
  • Pokiaľ nebudete k zastihnutiu na uvedenej adrese a pokus o doručenie nebude úspešný, balík bude uložený na najbližšom ukladacom mieste.
  • Pozor! Pokiaľ si tovar nevyzdvihnete do 7 kalendárnych dní, je automaticky zaslaný späť.

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu pokladničný doklad. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online; v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie