Hliníková pergola LANITPLAST SOLO 43

Kód: LG2080
Doprava zadarmo
Značka: Lanit Plast
€401 / ks €331,40 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (19 ks)
Možnosti doručenia

Voľne stojaca hliníková pergola SOLO 43 vo variante 3,92 x 2,92 m, tmavo sivá - antracitová konštrukcia. Zastrešenie je riešené zaťahovacou plátenou strechou. Zastavaná plocha 11,45 m2.
doprava-na-pergoly-SK

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradná hliníková pergola SOLO 43 o rozmeroch 3,92 x d 2,92 m - s konštrukciou v antracitovej farbe bude skvelým doplnkom vašej záhrady a bude vám poskytovať príjemné miesto k odpočinku na obľúbenom mieste vo vašej záhrade. Zaťahovacia textilná strecha vás ochráni pred nepriaznivým počasím.

Konštrukcia

Robustná konštrukcia pergoly je vyrobená z vysoko odolnej hliníkovej zliatiny, opatrená antikoróznym nástrekom práškovým lakovaním v antracitovej farbe. Vďaka tomu je pergola vysoko odolná voči hrdzaveniu, plesniam a machom, a je v podstate bezúdržbová.

mceclip0-53

Zastrešenie

Zastrešenie je vyriešené zaťahovacou textilnou strechou, ktorá vás ochráni pred nepriaznivým počasím. Jednoduchý lankový mechanizmus plachtou ľahko pohybuje a umožňuje strechu čiastočne alebo aj úplne zatiahnuť. 

Špecifikácia

Pergola SOLO 33 s vonkajšími rozmermi 3,92 x d 2,92 m je tvorená 4 podpornými stĺpmi. Zaberá plochu 11,45 m2.

Montáž

Všetky stavebné prvky pergoly sú už z výroby pripravené a nie je tak potreba žiadnych dodatočných úprav. Pergol je pripravená na inštaláciu k betónovým patkám, ktoré vám zaistia stabilný a stály podklad pre uloženie celej stavby. Pergolu dodávame ako jednoduchú stavebnicu a jej montáž zvládne šikovný kutil s pomocníkom vďaka priloženému návodu postaviť svojpomocne. Montážny návod nájdete taktiež v súvisiacich súboroch.

Obsah balenia

Pergolu dodávame v balení o rozmeroch 286 × 26 × 24 cm a s celkovou hmotnosťou 39 kg, obsahujúcu pergolu vrátane kompletnej sady spojovacieho materiálu.

Dodatočné parametre

Kategória: Hliníkové pergoly
Hmotnosť: 39 kg
Farba konštrukcie: antracit
Farba presklenia: biela
Hĺbka: 3,92 m
Materiál konštrukcie: hliník
Modelový rad: Solo
Presklenie: Textílie
Šírka: 2,92 m
Výška: 2,3 m
Výška steny: 2,07 m
Parameter pre filtrovanie: Hĺbka: 4 m
Parameter pre filtrovanie: Šírka: 3 m
Typ pergoly: Samostatná
Zaradenie podľa zastavanej plochy: Malá pergola (do 12 m2)
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
4
LR Avatar autora | 9.4.2021
Pergola ideálna, ale dodané šróby sú nekvalitné, po prvom daždi pod krytkami zhrdzaveli, spojnice na zem a ukotvenie nohy v spoji hrdzavie po 14 dňoch - všetky šróby vymenené. Domyslieť vyjazďovanie vodiacich koliesok z koľajnice.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

LanitPlast je českým dodávateľom hliníkových a bioklimatických pergol, oblúkových skleníkov, skleníkov typu A a celého radu príslušenstva pre váš skleník. V sortimente samozrejme nájdete kotviace sady, základne a rošty a ďalej potom vyvýšené záhony, úložné boxy, vchodové striešky.

Skleníky Lanit Plast v našej ponuke: