Strieška nad dvere LANITPLAST SP1 120/70, biela

Kód: LG710
€173 / ks €142,98 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (6 ks)
Možnosti doručenia

Hliníková vchodová strieška LANITPLAST SP1 v pultovom prevedení v bielej farbe, š 120 x h 70 x v 20 cm, výplň dymovo hnedý komôrkový polykarbonát 4,5 mm. Ideálna pre zastrešenie vchodov, terás, balkónov a lodžií.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pultová strieška SP1 120 x 70 cm, jednoduchá elegantná vchodová strieška je dokonalou ochranou vašich dverí pred dažďom, snehom a vetrom. Ľahké zastrešenie pripravené k samostatnej montáži bez potreby použitia dodatočných pomocných podpier.

Špecifikácia

  • vynikajúca ochrana vstupu do domu
  • vyrobené z najkvalitnejších materiálov
  • odolnosť voči klimatickým vplyvom

Konštrukcia

Strieška má nosnú konštrukciu vyrobenú z práškom lakovaného hliníka. Na rozdiel od striešok s plastovou konštrukciou hliníková konštrukcia perfektne odoláva vplyvom počasia, aj po rokoch je pevná a stabilná. V zime mrazom nekrehne a ani na silnom letnom slnku nedochádza k zmenám farby
Strieška je zasklená dymovo hnedým priesvitným komôrkovým polykarbonátom hrúbky 4,5 mm s obojstranným UV filtrom (značka LEXAN® - vyrobené v Rakúsku). Ide o veľmi kvalitný značkový polykarbonát od jedného z najlepších svetových výrobcov.

Striešku ponúkame v rozmeroch - šírka "a" 1200 mm x hĺbka "b" 700 mm x výška "c" 200 mm a farebnej kombinácii - biele profily + zasklenie dymovo hnedým priesvitným komôrkovým polykarbonátom 4,5 mm.

SP1

Montáž

Dodatočným prvkom zastrešenia je bočná stena, vyrobená z rovnakých materiálov, ako strieška, ktorú je možné samostatne objednať. Možnosť montáže steny na ľavej alebo pravej strane umožňuje zákazníkovi prispôsobiť konštrukciu zastrešenia k individuálnym poveternostným a priestorovým podmienkam.

Súčasťou dodávky sú hmoždinky, skrutky a krytky, vhodné iba na stenu bez zateplenia. Pokiaľ máte stenu zateplenú, alebo z iného materiálu, je nutné prikúpiť chemickú kotvu a dostatočne dlhé skrutky. Všetko zakúpite na našom e-shope.

Dodávame rozložené v papierovej kartónovej krabici.
Jednoduchá montáž svojpomocne podľa návodu priloženého v súvisiacich súboroch.

Dodatočné parametre

Kategória: Striešky nad vchodové dvere
Hmotnosť: 3 kg
Bočná stena: Možno dokúpiť
Farba konštrukcie: biela
Farba presklenia: číra
Hĺbka: 70 cm
Materiál konštrukcie: hliník
Modelový rad: SP1
Možnosť nastavenia sklonu striešky: nie
Možnosť predĺženia: nie
Presklenie: komôrkový polykarbonát 4,5 mm s obojstranným UV filtrom (Lexan)
Sklon striešky (od steny): Áno
Šírka: 120 cm
Tvar striešky (predný pohľad): Rovná
Výška: 20 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

LanitPlast je českým dodávateľom hliníkových a bioklimatických pergol, oblúkových skleníkov, skleníkov typu A a celého radu príslušenstva pre váš skleník. V sortimente samozrejme nájdete kotviace sady, základne a rošty a ďalej potom vyvýšené záhony, úložné boxy, vchodové striešky.

Skleníky Lanit Plast v našej ponuke: