Sušiak na bielizeň JUWEL FUTURA ELEGANT XXL

Kód: LG1682
€330 / ks €272,73 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (16 ks)
Možnosti doručenia

Najvyšší model vonkajšieho sušiaku na bielizeň v antracitovej farbe JUWEL FUTURA ELEGANT XXL, automatický ochranný vak, zemná skrutka. Dĺžka šnúry cca 55 m.

Detailné informácie

Podrobný popis

JUWEL FUTURA ELEGANT XXL - najvyššia verzia celohliníkového vonkajšieho sušiaku na bielizeň s vstavaným ochranným obalom (vakom). Nosná rúra s priemerom 55 mm. Jednoduchá obsluha s dvojstupňovým mechanizmom. Jednoduchá skrutka do zeme pre ukotvenie v záhrade = netreba nič betónovať. Otváranie sušiaku systémom "NovaLift" = jednou pákou jednou rukou. Tento model je navyše aj variabilne výškovo nastaviteľný - od cca 160 cm do cca 190 cm. Približne 55 m šnúry na bielizeň.

Otváranie

Sušiak JUWEL FUTURA ELEGANT XXL sa otvára rýchlo a ľahko pomocou jedinej páky!

 1. Jednoducho zdvihnite páku - možno to ľahko a bez ohýbania, pretože je vo výške ramien.
 2. Ľahko a bez námahy ju otočte nahor - vďaka dokonalému vyváženie ide páka úplne ľahko.
 3. "Zacvaknite" detskú poistku (detská poistka je uvoľnená odblokovaním poistného klzáku).

Výhody na prvý pohľad

 • robustná masívna konštrukcia
 • vyrobené z hliníka v titánovej farbe
 • automatický ochranný vak
 • šedé plastové UV stabilné diely
 • cca 55 m šnúry na bielizeň
 • dĺžka ramena 2,35 m
 • dvojstupňový uzamykací mechanizmus
 • nastaviteľná výška 160 - 190 cm
 • 55 mm hliníková rúra
 • ramená sú zo zosilneného U-profilu
 • špeciálne priechodky pre "vždy napnuté" šnúry
 • jednoduchá zemná skrutka
 • Výrobca - JUWEL, RAKÚSKO

Automatický ochranný obal = plachtový ochranný vak, ktorý je zabudovaný do sušiaku. Pred otvorením sušiaku sa vak "zatiahne" do nosnej rúry, kde je uschovaný po dobu, kedy je sušiak otvorený. Po zložení sušiaku sa ochranný vak zatiahnutím za dve šnúrky "vytiahne" a rozloží okolo sušiaku. Jedná sa o veľmi praktickú vec, vďaka ktorej zostane sušiak neustále čistý. Farba vaku je strieborná.

Nastavenie výšky = možnosť výškového nastavenia sušiaku, v závislosti od modelu výška od cca 140 cm do cca 190 cm. Zosilnený U-profil = závesné ramená sušiaku sú vyrobené z ohraneného hliníkového U-profilu, ktorý má vysokú odolnosť na ohyb a znesie aj extrémne veľké zaťaženie. Základné verzie sušiakov sú vyrobené z bežného hliníkového obdĺžnikového profilu.

Montáž

Jednoduchá zemná skrutka = ukotvenie do zeme je vyriešené pomocou plastovej skrutky do zeme. Ta sa zaskrutkuje (zavŕta) do zeme a do nej sa zasunie nosná tyč sušiaku. Výhodou skrutky do zeme je možnosť postaviť sušiak na záhrade kdekoľvek, kde je možné plastovú skrutku pevne zavŕtať do zeme. Skrutka je opatrená plastovým viečkom. Skrutka sa musí zavŕtať do roviny s povrchom, potom je bezpečná aj pre kosačku. Háčiky na ramienka = na konci závesných ramien sú háčiky na ramienka. Ideálne pre sušenie napr. pánskych košieľ vyvesených na ramienku.

Návod na montáž nájdete v súvisiacich súboroch.

Dodatočné parametre

Kategória: Sušiaky na bielizeň
Hmotnosť: 9 kg
Farba: antracit
Jednoduchá zemná skrutka: áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Chytré produkty pre dom a záhradu, to je slogan spoločnosti Juwel, a toho sa tiež drží. Pri designovaní nových produktov, je pre ňu prioritou jednoduchá obsluha, jednoduchá montáž a ohľaduplnosť k životnému prostrediu, a tiež bezpečnosť. Žiadny výrobok neobsahuje ťažké kovy a väčšina z nich je recyklovateľná. Všetko pre záhradu: kompostéry, pareniská a domácnosť: sušiaky na bielizeň.

Juwel pařeniště JUWEL BIO-PROTECT 130/60 NEW | MALL.CZ