Vyvýšený záhon KARIBU HOCHBEET (83330) natur

Kód: LG1995
€298 / ks €246,28 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (10 ks)
Možnosti doručenia

Drevený vyvýšený záhon na nohách KARIBU s rozmermi 84 x 168 cm a výškou 91 cm ponúka perfektné riešenie pre umiestnenie vašich rastlín. Ideálne na zeleninu, bylinky aj kvety. Prírodný materiál a kvalitné spracovanie. Jednoduchá montáž vďaka systému pero/drážka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevený vyvýšený záhon Karibu na 4 nohách od výrobcu Karibu Holztechnik GmbH vám rozšíri záhradnú sezónu. Vaše obľúbené rastliny môžete pestovať bez vytvárania klasických záhonov, na terase alebo na štrkovej ceste. Zároveň budú v bezpečí pred hrabošmi, krtkami a podobnými škodcami. Pomocou vrstvenia rôznych materiálov tu dosahuje pôda vyššie teploty a zloženie pôdy máte vo vašich rukách. Drevený záhon Karibu veľmi ľahko a rýchlo zostavíte vďaka systému pero/drážka. Pohodlná výška 91 cm poteší váš chrbát, pretože tak obmedzíte namáhavé ohýbanie sa na minimum. Rozmery záhonu sú 84 x 168 cm.

Materiál

Vyvýšený záhon Karibu je vyrobený z drevených profilov z borovice douglasky s hrúbkou 19 mm. Profily sa skladajú systémom pero/drážka. Tento záhon v prírodnom prevedení je nutné pred použitím ošetriť vhodnou povrchovou úpravou pre vonkajšie drevo, podľa vlastnej voľby, protiplesňový náter plus napr. glazúra. Vnútri záhona je plastová fólia.

Prednosti

  • Prírodný materiál
  • Drevené profily
  • Extrémne rýchla montáž
  • Systém pero/drážka
  • Pohodlná výška
  • Súčasťou plastová fólia
  • Ochrana proti škodcom

Parametre

  •     hrúbka profilov 19 mm
  •     rozmery š 168 x d 84 x v 91 cm
  •     balík 1. balík 160 x 32 x 20 cm / 100 kg

blog-vyvysene-zahony-sk

blog-vyvysene-zahony-sk

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené vyvýšené záhony
Hmotnosť: 100 kg
Farba: prírodné drevo
Hĺbka: 168 cm
Materiál konštrukcie: drevo, severský smrek
Šírka: 84 cm
Výška: 91 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Nemecký výrobca s dlhoročnou skúsenosťou s výrobou záhradných stavieb ako sú: detské ihriská, detské domčeky, drevené domčeky na náradie, sauny, saunové kachle a príslušenstvo. To je značka Karibu a jej vysoko kvalitná konštrukcia, najlepšia funkčnosť a jedinečný dizajn.

Od roku 1992 vyvíja a stavia záhradné domčeky, zruby, sauny, saunové domčeky a mnoho ďalšieho v závodoch Klosterfelde (Brandenburg) a Brémy. Produkty sa v priebehu času menili, ale vysoké štandardy kvality zo začiatku zostali zachované.