Záhradný domček ARROW PT 104, zelený

Kód: LG1009
ZadarmoZadarmo
zahradny domcek arrow pt 104
€452 / ks €376,67 bez DPH
Skladom - dodanie do 7 dní (3 ks)

Menší záhradný domček Arrow PT 104 v zeleno-bielej farbe s pultovou strechou je ideálny pre skladovanie záhradného náradia a potrieb. Veľké posuvné dvere s možnosťou uzamknutia. Rám je vyrobený z galvanicky pozinkovanej ocele a všetky lakované časti majú dvojitú vypaľovaciu povrchovou úpravu. Strecha a časti podlahovej konštrukcie sú žiarovo pozinkované. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický záhradný domček na náradie Arrow PT 104 v zeleno-bielej farbe sa hodí k celoročnému uskladneniu náradia, kosačiek a ďalšieho záhradného vybavenia. Domček má rozmery 314 x 119 cm (predná strana s dvermi x hĺbka) a výšku stien 157 cm. Zastavaná plocha činí 3,7 m2. 

Konštrukcia

Steny záhradného domčeka sú vyrobené z kvalitného profilovaného oceľového plechu hrúbky 0,22 - 0,35 mm a konštrukcia z pozinkovaného plechu o hrúbke 0,36 - 0,40 mm. Strecha a časti podlahovej konštrukcie sú žiarovo pozinkované, steny a zbytok konštrukcie prešli elektrolytickým zinkovaním. Všetky nalakované diely sú opatrené kvalitnou polyesterovou farbou. Vďaka tomu je domček odolný voči nepriaznivému počasiu a je možné ho používať po celý rok. Aj preto výrobca poskytuje záruku 10 rokov proti prehrdzaveniu

Domček Arrow PT v modernom designe má dvojkrídlové posuvné dvere o šírke 141 cm a výške 152 cm. Súčasťou sú aj dverné úchyty, vďaka ktorým je možné domček uzamknúť. Domček vyniká precíznym spracovaním. Tento model má relatívne menšiu výšku 170 cm v porovnaní s ostatnými domčekmi z ponuky firmy ARROW.

Montáž

Montáž domčeka je nutno robiť na rovnom podklade na dláždenú alebo betónovú terasu, poprípade na predpripravený povrch, akým je napríklad drevená podlaha, doska atď. Odporúčame domček zaistiť pred vetrom kotviacou sadou do betónu, alebo do zeme

Súčasťou balenia je návod v slovenskom jazyku, ktorý si tiež môžete stiahnuť s ostatnými dokumentmi v súvisiacich súboroch. Vo videu nižšie sa potom môžete pozrieť, ako domček krok za krokom zmontovať. 


Balenie

Dodávame ako stavebnicu - 1 balík o rozmeroch 183 x 86 x 10 cm a váhe cca 60 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Plechové domčeky na náradie
Hmotnosť: 60 kg
Dĺžka (vonkajšia): 1,2 m
Dvere: dvojkrídlové posuvné
Farba: zelená
Hrúbka steny domčeka: 0,22 - 0,35 mm
Materiál domčeka: Pozinkovaný plech
Materiál konštrukcie: pozinkovaná oceľ
Modelový rad: PT
Podlaha - súčasť balenia: Nie
Šírka (vonkajšia): 3,2 m
Šírka dverí: 1,41 m
Výška (vonkajšia): 1,8 m
Výška dverí: 1,52 m
Výška dverí domčeka: do 160 cm
Zaradenie domčeka podľa strany s dverami (šírka): 3,1 - 3,4 m
Zaradenie domčeka pre filtrovanie (hĺbka/dĺžka): do 1,5 m
Zastavaná plocha: 3,8 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: