Záhradný domček Arrow EURO WOODRIDGE 65

Kód: LG999
€383 / ks €316,53 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (11 ks)
Možnosti doručenia

Prakticky riešený záhradný domček Arrow EURO WOODRIDGE 65 v atraktívnom dekóre dreva je ideálny pre skladovanie všetkého od záhradného náradia až po športové potreby, bicykle a vonkajšie vybavenie. Veľké posuvné dvere s možnosťou uzamknutia. Rám je vyrobený z galvanicky pozinkovanej ocele a všetky lakované časti majú dvojitú vypaľovaciu povrchovú úpravu. Strecha a časti podlahovej konštrukcie sú žiarovo pozinkované. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradný domček na náradie ARROW WOODRIDGE 65 v kombinácii farieb drevený dekór a hnedá sa hodí k celoročnému uskladneniu náradia, kosačiek, nábytku a ďalšieho záhradného vybavenia. Domček má rozmery 194 x 151 cm (predná strana s dvermi x hĺbka) a výšku stien 181 cm. Zastavaná plocha činí necelé 3 m2. 

Konštrukcia

Steny záhradného domčeka sú vyrobené z kvalitného profilovaného oceľového plechu hrúbky 0,22 - 0,35 mm a konštrukcia z pozinkovaného plechu o hrúbke 0,36 - 0,40 mm. Strecha a časti podlahovej konštrukcie sú žiarovo pozinkované, steny a zbytok konštrukcie prešli elektrolytickým zinkovaním. Všetky nalakované diely sú opatrené kvalitnou polyesterovou farbou. Vďaka tomu je domček odolný voči nepriaznivému počasiu a je možné ho používať po celý rok. Aj preto výrobca poskytuje záruku 10 rokov proti prehrdzaveniu

Domček Woodridge v modernom designe má dvojkrídlové posuvné dvere o šírke 81 cm a výške 176 cm. Súčasťou sú aj dverné úchyty, vďaka ktorým je možné domček uzamknúť. Domček vyniká precíznym spracovaním a je navrhnutý aj pre vyššie postavy. Vďaka celkovej výške viac ako 2 metre je pohyb v domčeku takmer bezproblémový. 

Montáž

Montáž domčeka je nutné robiť na rovnom podklade na dláždenú alebo betónovú terasu, poprípade na predpripravený povrch, akým je napríklad drevená podlaha, doska atď. Odporúčame domček zaistiť pred vetrom kotviacou sadou do betónu, alebo do zeme. Ak chcete do svojho záhradného domčeka umiestniť podlahu, odporúčame zaobstarať si základňu, ktorá vám umožní podlahu položiť svojpomocne, jednoducho a rýchlo. (Pri použití základne nemusíte betónovať dosku pre domček). Ak plánujete domček postaviť v oblasti, kde je možnosť väčšej snehovej nádielky, odporúčame dodatočne vystužiť strechu strešnými vzperami.

Súčasťou balenia je návod v slovenskom jazyku, ktorý si tiež môžete stiahnuť s ostatnými dokumentmi v súvisiacich súboroch. Vo videách nižšie sa potom môžete pozrieť, ako domček krok za krokom zmontovať. 

  

Balenie

Dodávame ako stavebnicu - 1 balík o rozmeroch 181 x 83 x 9 cm a váhe cca 55 kg.

Balenie a spôsob doručenia

Produkt vám doručíme paletovou prepravou a bude zabalený tak, aby pri preprave nedošlo k jeho poškodeniu. Prepravca doručí produkt k prvým uzamykateľným dverám. Samotný domček dodávame ako stavebnicu.

Čo hovoria o domčeku Arrow zákazníci

,,Stavba jednoduchá, návod prehľadný a zrozumiteľný." (A)

,,Domček vyzerá ako drevený, hodí sa na záhradu." (Jitka)

,,Domčeky vyzerajú veľmi pekne, zatiaľ veľmi kladné hodnotenie. Stojí stabilne aj bez ukotvenia, na to sa ešte len chystám." (FT)

                                                   

Dodatočné parametre

Kategória: Plechové domčeky na náradie
Záruka: 24 měsíců + prodloužená záruka na vybrané charakteristiky
Hmotnosť: 55 kg
Dĺžka (vonkajšia): 1,6 m
Dvere: dvojkrídlové posuvné
Farba: drevodekor
Hrúbka steny domčeka: 0,22 - 0,35 mm
Materiál domčeka: Pozinkovaný plech
Materiál konštrukcie: pozinkovaná oceľ
Modelový rad: Euro Woodridge
Podlaha - súčasť balenia: Nie
Šírka (vonkajšia): 2,0 m
Šírka dverí: 0,81 m
Výška (vonkajšia): 2,1 m
Výška dverí: 1,76 m
Výška dverí domčeka: 161 - 180 cm
Zaradenie domčeka podľa strany s dverami (šírka): 2 m
Zaradenie domčeka pre filtrovanie (hĺbka/dĺžka): 1,6 - 1,9 m
Zastavaná plocha: 3 m2
Jéža vypichuje: Nízká cena
Kování: není v balení
Počet místností: 1
Síla profilů konstrukce: 0,36 - 0,40 mm
Střešní krytina v balení: ano
Tvar střechy: sedlová
Typ dveří: dvoukřídlé posuvné
Typ záhradného domčeka: Plechový domček
Zaradenie podľa zastavanej plochy: do 5 m2
Zařazení domku dle délky strany s dveřmi (šířka): 1,5 - 1,9 m
Zařazení domku pro filtrování (hloubka/délka): 1,5 - 1,9 m
Zastavěná plocha: 3 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Arrow Storage Products je značkou americkej spoločnosti ShelterLogic Group. Už viac ako 60 rokov vyrába spoľahlivé, odolné a atraktívne riešenie vonkajšieho tienenia, prístreškov a kovových záhradných domčekov. Každý rok prinášajú nové inovatívne produkty, z ktorých sa valná väčšina vyrába v USA. V ponuke nájdete aj príslušenstvo.

ShelterLogic - Webster Equity Partners