Hliníková pergola LANITPLAST WALL 53 antracit + číry PC

Kód: LG2129
Doprava zadarmo
Značka: Lanit Plast
€962 / ks €795,04 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (11 ks)
Možnosti doručenia

Hliníková pergola ku stene WALL 53 vo variante 4,95 x 3 m, tmavo - sivá antracitová konštrukcia. Zastrešenie je tvorené čírym komôrkovým polykarbonátom hrúbky 6 mm. Integrovaný odkvap.
doprava-na-pergoly-SK

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantná hliníková pergola WALL 53 o rozmeroch 4,95 x 3 m - s konštrukciou v antracitovej farbe bude skvelým doplnkom vašej záhrady a bude vám poskytovať príjemné miesto odpočinku hneď vedľa vášho domu. Je možné ju využiť nie len ako zatienenie terasy či verandy, ale taktiež ako prístrešok pre auto (carport). Moderne riešená pergola je vybavená integrovaným odkvapom s výstupom vody na oboch stranách.

Konštrukcia

Robustná konštrukcia pergoly je vyrobená z vysoko odolnej hliníkovej zliatiny, opatrená antikoróznym nástrekom práškovým lakovaním v antracitovej farbe. Vďaka tomu je pergola vysoko odolná voči hrdzaveniu, plesniam a machom, a je v podstate bezúdržbová.

mceclip0-53

Zastrešenie

Strecha je vyrobená z polykarbonátových dvojstenných dosiek hrúbky 6 mm v bronzovej farbe (BRONZ). Polykarbonát je opatrený jednostrannou UV ochranou. Priepustnosť svetla je 39% To všetko zaručuje vysokú odolnosť proti nepriaznivému počasiu. Moderne riešená pergola je vybavená integrovaným odkvapom s výstupom vody na oboch stranách, kam môžete umiestniť zberné nádoby na vodu.

45036332660ddaa35f14e7

Špecifikácia

Pergola WALL 5o rozmeroch 4,95 x 3 m je tvorená 3 podpornými stĺpmi a 8 strešnými panelmi. Zaberá plochu u 14,85 m2.

Montáž

Všetky stavebné prvky pergoly sú už z výroby pripravené a nie je tak potreba žiadnych dodatočných úprav. Pergol je pripravená na inštaláciu k betónovým patkám, ktoré vám zaistia stabilný a stály podklad pre uloženie celej stavby. Pergolu dodávame ako jednoduchú stavebnicu a jej montáž zvládne šikovný kutil s pomocníkom vďaka priloženému návodu postaviť svojpomocne. Montážny návod nájdete taktiež v súvisiacich súboroch.

Obsah balenia

Pergolu dodávame v troch balíkoch - balík 1 - 302 x 35 x 22 cm / 38 kg, balík 2 - 222 x 24 x 14 cm / 18 kg, balík 3 - 300 x 60 x 5 cm / 19 kg, obsahujúce pergolu vrátane kompletnej sady spojovacieho materiálu do nezateplenej fasády. Súčasťou dodávky sú hmoždinky a skrutky, vhodné iba na stenu bez zateplenia. Pokiaľ máte stenu zateplenú, je nutné prikúpiť chemickú kotvu a dostatočne dlhé skrutky.

Dostupné varianty

Hliníkové pergoly Wall sa vyrábajú v troch rôznych šírkach. Pergola sa vyrába v dvoch farebných variantoch konštrukcie a troch farieb polikarbonátového presklenia.

Pergoly WALL
 Podľa farby konštrukcie Šírka Farba presklenia
WALL 33 antracit 3,12 m bronz / číra / opál
WALL 33 biela 3,12 m bronz / číra / opál
WALL 43 antracit 4,34 m bronz / číra / opál
WALL 43 biela 4,34 m bronz / číra / opál
WALL 53 antracit 4,95 m bronz / číra / opál
WALL 53 biela 4,95 m bronz / číra / opál

Dodatočné parametre

Kategória: Hliníkové pergoly
Hmotnosť: 75 kg
Farba konštrukcie: antracit
Farba presklenia: číra
Hĺbka: 3,00 m
Materiál konštrukcie: hliník
Modelový rad: Wall
Presklenie: Polykarbonát 6 mm
Šírka: 4,95 m
Výška: 2,5 m
Výška steny: 1,92 m
Parameter pre filtrovanie: Hĺbka: 3 m
Parameter pre filtrovanie: Šírka: 5 m
Typ pergoly: K stene domu
Zaradenie podľa zastavanej plochy: Stredná pergola (12-20 m2)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

LanitPlast je českým dodávateľom hliníkových a bioklimatických pergol, oblúkových skleníkov, skleníkov typu A a celého radu príslušenstva pre váš skleník. V sortimente samozrejme nájdete kotviace sady, základne a rošty a ďalej potom vyvýšené záhony, úložné boxy, vchodové striešky.

Skleníky Lanit Plast v našej ponuke: