Hliníková pergola LANITPLAST WALL 53 biela + bronz PC

Kód: LG2131
€884 / ks €730,58 bez DPH
Skladom (12 ks)
Možnosti doručenia

Hliníková pergola ku stene WALL 53 vo variante 4,95 x 3 m, biela konštrukcia. Zastrešenie je tvorené dymovo hnedým (bronzovým) komôrkovým polykarbonátom hrúbky 6 mm. Integrovaný odkvap.
doprava-na-pergoly-SK

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantná hliníková pergola WALL 53 o rozmeroch 4,95 x 3 m - s konštrukciou v bielej farbe bude skvelým doplnkom vašej záhrady a bude vám poskytovať príjemné miesto odpočinku hneď vedľa vášho domu. Je možné ju využiť nie len ako zatienenie terasy či verandy, ale taktiež ako prístrešok pre auto (carport). Moderne riešená pergola je vybavená integrovaným odkvapom s výstupom vody na oboch stranách.

Konštrukcia

Robustná konštrukcia pergoly je vyrobená z vysoko odolnej hliníkovej zliatiny, opatrená antikoróznym nástrekom práškovým lakovaním v bielej farbe. Vďaka tomu je pergola vysoko odolná voči hrdzaveniu, plesniam a machom, a je v podstate bezúdržbová.

mceclip0-52

Zastrešenie

Zastrešenie je riešené kvalitným bronzovým komôrkovým polykarbonátom MARLON (výrobca Brett Martin Veľká Británia), ktorý prešiel v SR náročnými testmi v štátom akreditovaných skúšobniach ako stavebný materiál. Polykarbonát je opatrený jednostrannou UV ochranou. To všetko zaručuje vysokú odolnosť proti nepriaznivému počasiu. Preto výrobca poskytuje Zmluvnú predĺženú záruku 10 rokov na nerozbitnosť polykarbonátu krupobitím. 

Špecifikácia

Pergola WALL 5o rozmeroch 4,95 x 3 m je tvorená 3 podpornými stĺpmi a 8 strešnými panelmi. Zaberá plochu u 14,85 m2.

Montáž

Všetky stavebné prvky pergoly sú už z výroby pripravené a nie je tak potreba žiadnych dodatočných úprav. Pergol je pripravená na inštaláciu k betónovým patkám, ktoré vám zaistia stabilný a stály podklad pre uloženie celej stavby. Pergolu dodávame ako jednoduchú stavebnicu a jej montáž zvládne šikovný kutil s pomocníkom vďaka priloženému návodu postaviť svojpomocne. Montážny návod nájdete taktiež v súvisiacich súboroch.

Obsah balenia

Pergolu dodávame v troch balíkoch - balík 1 - 302 x 35 x 22 cm / 38 kg, balík 2 - 222 x 24 x 14 cm / 18 kg, balík 3 - 300 x 60 x 5 cm / 19 kg, obsahujúce pergolu vrátane kompletnej sady spojovacieho materiálu do nezateplenej fasády. Súčasťou dodávky sú hmoždinky a skrutky, vhodné iba na stenu bez zateplenia. Pokiaľ máte stenu zateplenú, je nutné prikúpiť chemickú kotvu a dostatočne dlhé skrutky.

Dostupné varianty

Hliníkové pergoly Wall sa vyrábajú v troch rôznych šírkach. Pergola sa vyrába v dvoch farebných variantoch konštrukcie a troch farieb polikarbonátového presklenia.

Pergoly WALL
 Podľa farby konštrukcie Šírka Farba presklenia
WALL 33 antracit 3,12 m bronz / číra / opál
WALL 33 biela 3,12 m bronz / číra / opál
WALL 43 antracit 4,34 m bronz / číra / opál
WALL 43 biela 4,34 m bronz / číra / opál
WALL 53 antracit 4,95 m bronz / číra / opál
WALL 53 biela 4,95 m bronz / číra / opál

Dodatočné parametre

Kategória: Hliníkové pergoly
Hmotnosť: 75 kg
Farba konštrukcie: biela
Farba presklenia: bronzová
Hĺbka: 3,00 m
Materiál konštrukcie: hliník
Modelový rad: Wall
Presklenie: Polykarbonát 6 mm
Šírka: 4,95 m
Výška: 2,5 m
Výška steny: 1,92 m
Typ pergoly: K stene domu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: