Náhradná plachta pre fóliovník SHELTERLOGIC 3,7x6,1 m (70592EU)

Kód: LG2015
Doprava zadarmo
Značka: Shelterlogic
€665 / ks €549,59 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (10 ks)
Možnosti doručenia

Náhradná plachta pre fóliovník SHELTERLOGIC 3,7 x 6,1 m (70592EU).
Tento výrobok obsahuje iba náhradnú plachtu bez konštrukcie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradná plachta pre fóliovník SHELTERLOGIC 3,7 x 6,1 m (70592EU).

Životnosť plachty ShelterLogic

Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 155g / m2. Samozrejmosťou je čiastočná obojstranná UV ochrana, ktorá chráni plachtu proti škodlivému vplyvu slnečného žiarenia. Kvalitné tkanina znižuje riziko pretrhnutia, vyznačuje sa vysokou pevnosťou, je teplotne stabilný. Životnosť plachty Shelterlogic býva v strednej Európe obvykle cca 4 - 5 rokov, môže však byť aj výrazne dlhšia, ale aj kratšia. Vždy najviac záleží od vonkajších vplyvov v mieste inštalácie, ako sú intenzita slnečného žiarenia (vo veľmi slnečných oblastiach je životnosť plachty trochu kratšia ako v oblastiach s malým alebo priemerným množstvom slnečného svitu), miestne poveternostné podmienky (predovšetkým rýchlosť vetra), úroveň znečistenia ovzdušia (exhalácie z áut, spaľovní, vplyv poľnohospodárskych a priemyselných objektov, množstvo prachu vo vzduchu, všeobecná úroveň kyslosti dažďov v danej oblasti a pod.).

Všetky tieto negatívne vonkajšie vplyvy môžu životnosť polyetylénové plachty zásadným spôsobom skrátiť. Údaje o životnosti platí samozrejme iba za predpokladu, že plachta je pripevnená v súlade s montážnym návodom.

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradné plachty
Hmotnosť: 20 kg
Farba: biela
Zastavaná plocha: 22 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Garáže, prístrešky, skleníky a vonkajší nábytok vyrobený za použitia tých najkvalitnejších materiálov. Americká značka Shelterlogic si svojich zákazníkov získala vďaka svojej dostupnosti, inovatívnym riešeniam a odolnej konštrukcii.