Náhradná plachta pre garáž SHELTERLOGIC 3,7x6,1 m (62760EU)

Kód: LG2009
Doprava zadarmo
Značka: Shelterlogic
€323 / ks €266,94 bez DPH
NA OBJEDNÁVKU | 3 MESIACE
Možnosti doručenia

Veľmi kvalitná a pevná náhradná plachta pre garáž SHELTERLOGIC 3,7 x 6,1 m (62760EU), zelená farba.
Tento výrobok obsahuje iba náhradnú plachtu bez konštrukcie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradná plachta pre garáž SHELTERLOGIC 3,7 x 6,1 m (62760EU), zelená farba. Výrobca - ShelterLogic Corp., USA - Americká spoločnosť ShelterLogic patrí medzi najrenomovanejších výrobcov plachtových prístreškov na svetových trhoch.

Životnosť plachty ShelterLogic

Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 213 g/m2. Plachta je odolná proti pretrhnutiu, vyznačuje sa vysokou pevnosťou, je teplotne stabilná. Samozrejmosťou je obojstranný 2UV filter, ktorý chráni plachtu proti škodlivému vplyvu slnečného žiarenia, materiál obsahuje UV blokátory zamedzujúcimi blednutiu plachty. Životnosť plachty Shelterlogic býva v strednej Európe obvykle cca 4 - 5 rokov, môže však byť aj výrazne dlhšia, ale aj výrazne kratšia. Vždy najviac záleží od vonkajších vplyvov v mieste inštalácie, ako sú:

  • intenzita slnečného žiarenia (vo veľmi slnečných oblastiach je životnosť plachty trochu kratšia ako v oblastiach s malým alebo priemerným množstvom slnečného svitu),
  • miestne poveternostné podmienky (predovšetkým rýchlosť vetra),
  • úroveň znečistenia ovzdušia (exhalácie z áut, spaľovní, vplyv poľnohospodárskych a priemyselných objektov, množstvo prachu vo vzduchu, všeobecná úroveň kyslosti dažďov v danej oblasti, a pod.).

Všetky tieto negatívne vonkajšie vplyvy môžu životnosť polyetylénové plachty zásadným spôsobom skrátiť. Údaje o životnosti platí samozrejme iba za predpokladu, že plachta je na prístrešok (garáž) pripevnená v súlade s montážnym návodom.

Hmotnosť balenia cca 18 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo k prístreškom na auto
Hmotnosť: 18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Garáže, prístrešky, skleníky a vonkajší nábytok vyrobený za použitia tých najkvalitnejších materiálov. Americká značka Shelterlogic si svojich zákazníkov získala vďaka svojej dostupnosti, inovatívnym riešeniam a odolnej konštrukcii.