Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,7 x 6,1 m - 62760EU

Kód: LG1378
€630 / ks €520,66 bez DPH
NA OBJEDNÁVKU | 3 MESIACE
Možnosti doručenia

Veľmi kvalitná a pevná plachtová garáž s robustnou konštrukciou z oceľových trubiek od amerického výrobcu ShelterLogic. Rozmery š 370 x d 610 x v 240 cm, zastavaná plocha 22,57 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi kvalitná a pevná plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,7 x 6,1 m vytvorí rýchle, kryté garážové státie pre Váš automobil. Môže byť riešením pre uskladnenie sena, slamy a krmiva pre hospodárske zvieratá. Alebo ju je možné využiť k sezónnemu uskladneniu záhradkárskych, športových a motoristických potrieb či k uskladneniu dreva. Plachtová garáž je široká 370 cm (predná strana so vstupným otvorom) a 610 cm dlhá. Zastavaná plocha činí 22,57 m2.

Konštrukcia

Konštrukciu prístrešku tvorí robustný oceľový rám z trubiek o priemere 35 mm, ktoré sú opatrené antikoróznou úpravou práškovým lakovaním. Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného sivozeleného polyetylénu odolného proti pretrhnutiu. Plachta sa vyznačuje vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná. Samozrejmosťou je UV ochrana, ktorou je plachta opatrená z oboch strán, materiál obsahuje UV blokátory zamedzujúce blednutiu plachty. Plachta je ku konštrukcii pripevnená pomocou upínacích rační. Vstupný otvor do prístrešku je tvorený rolovacou plachtou s rozmermi 180/300 x 200 cm (horný/spodný šírka x výška dverí). Uzatváranie dverí pomocou zipsu na oboch stranách. 

plachtova-garaz-shelterlogic

vysvetlivka: ŠÍRKA - čelná strana, DĹŽKA - bočná strana

Plachta ShelterLogic

Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 213 g/m2. Samozrejmosťou je obojstranný UV filter, ktorý chráni plachtu proti škodlivému vplyvu slnečného žiarenia. Životnosť plachty ShelterLogic býva v strednej Európe obvykle cca 4 - 5 rokov, môže však byť výrazne dlhšia, ale aj výrazne kratšia. Vždy najviac záleží od vonkajších vplyvov v mieste inštalácie, ako sú intenzita slnečného žiarenia, miestne poveternostné podmienky, úroveň znečistenia ovzdušia. Všetky tieto negatívne vonkajšie vplyvy môžu životnosť polyetylénovej plachty zásadným spôsobom ovplyvniť. Údaje o životnosti platia samozrejme iba za predpokladu, že plachta je na prístrešok (garáž) pripevnená v súlade s montážnym návodom.

Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného sivo zeleného polyetylénu odolného proti pretrhnutiu. Plachta sa vyznačuje vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná. Samozrejmosťou je UV ochrana, ktorou je plachta opatrená z oboch strán, materiál obsahuje UV blokátory zamedzujúce blednutiu plachty. Plachta je ku konštrukcii pripevnená pomocou upínacích račien. Vstupný otvor do prístrešku je tvorený rolovacou plachtou o rozmere 170/240 x 210 cm (horná/spodná šírka x výška dverí). Uzatváranie dverí pomocou zipsu na oboch stranách. Náhradnú plachtu na tento prístrešok zakúpite v našom e-shope.

Základy garáže

Garáž je určená k stavbe na rovnú vonkajšiu plochu bez nutnosti budovať základy. Overte si, že vybraná plocha je vhodná pre ukotvenie prístrešku pomocou kotviacej sady, ktorá je súčasťou balenia a obsahuje 4 kotvy do zeme s dĺžkou 38,1 cm. Správne ukotvenie zabraňuje poškodeniu prístrešku.

Montáž

Patentovaný spojovací systém SHELTERLOCK® 3x STEEL STABILIZERS zvyšuje odolnosť konštrukcie a uľahčuje montáž. Montáž garáže vďaka jednoduchej inštalácii zvládne šikovný kutil s pomocníkom vďaka priloženému návodu postaviť približne za 2 hodiny. Prehľadný návod k montáži si taktiež môžete stiahnuť v súvisiacich súboroch

Dodávame ako stavebnicu - 1 balík o rozmeroch 131 x 55 x 26,5 cm s hmotnosťou cca 89 kg.

Inštruktážne video k zostaveniu garážových prístreškov ShelterLogic.

 

Balenie a spôsob doručenia

Produkt vám doručíme paletovou prepravou a bude zabalený tak, aby pri preprave nedošlo k jeho poškodeniu. Prepravca doručí produkt k prvým uzamykateľným dverám. Samotná garáž bude najčastejšie zabalená v papierovom obale a umiestnená na polpalete. Pokiaľ máte ku garáži objednané aj iné produkty, budú vám doručované v samostatnom balíku (bez ďalších nákladov).

Čo o garáži hovoria zákazníci

,,Som spokojný, splnila moje očakávania, ďakujem." (JH)

,,Mám ju postavenú cca 14 dní, zatiaľ som spokojný. Stavanie podľa návodu dobré, za cca 3 hodiny bolo hotové." (ZJ)

,,Som spokojný, zostavil som ju bez problému sám, verím, že bude dobre slúžiť." (V)

Dodatočné parametre

Kategória: Plachtové prístrešky na auto
Hmotnosť: 89 kg
Dĺžka: 6,1 m
Dvere: rolovacia plachta
Farba: sivozelená
Hrúbka hliníka/oceľového profilu: 35 mm
Materiál: polyethylén
Materiál konštrukcie: oceľ
Podlaha - súčasť balenia: Nie
Šírka: 3,7 m
Šírka dverí: 1,8 m
Výška: 2,4 m
Výška dverí: 2,0 m
Výška dverí domčeka: nad 180 cm
Zastavaná plocha: 22,6 m2
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
G Avatar autora | 19.1.2024
Všetko v poriadku, môžem vrelo odporúčať.
5
P Avatar autora | 9.4.2021
jednoduchá a rýchla montáž. Premyslený návod, vrátane možnosti inštruktážneho videa na Youtube. Kvalita plachty rozhodne vyššia, než štandardné ,,párty,, stany. Dielce dobre značené potiskom. Vo dvojici je to ako skladanie Lega.
5
PH Avatar autora | 23.1.2021
Som spokojný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: