Polykarbonátový skleník VITAVIA IDA 3300, PC 4 mm, zelený

Kód: LG566
Doprava zadarmo
€585 / ks €483,47 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (4 ks)
Možnosti doručenia

Malý hliníkový skleník k stene radu IDA š 130 x d 255 cm v zelenej farbe, vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov. Presklenie z komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm, jednokrídlové posuvné dvere, 1 x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním.

doprava-na-skleniky-sk

Detailné informácie

Podrobný popis

Malý skleník k stene VITAVIA IDA š 130 x d 255 cm  z polykarbonátu vám umožňuje maximálne využiť aj minimálny priestor na vašej záhrade výborne poslúži všetkým začínajúcim záhradkárom, rovnako tak aj skúsenejším pestovateľom. Skleníky radu IDA sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie - VITAVIA GARDEN LTD. Vyniká kvalitným spracovaním.

Konštrukcia

Konštrukcia skleníka je z kvalitných eloxovaných hliníkových profilov, pri ktorých poskytuje výrobca zmluvnú záruku 15 rokov na AL konštrukciu. Zasklenie skleníka je tvorené veľmi kvalitným dvojstenným komôrkovým polykarbonátom hrúbky 4 mm MARLON LONGLIFE (výrobca Brett Martin - Veľká Británia), alebo SUNLITE (výrobca Palram Nemecko). Polykarbonát má silný UV filter, takže nekrehne ani nežltne. Svetelná priepustnosť dosiek je cca 80%, čo plne dostačuje pre pestovanie kvetín a zeleniny. Polykarbonát spĺňa všetky podmienky pre udelenie atestácie zdravotnej nezávadnosti toxikologickým centrom vydaným štátnym zdravotným ústavom. Môžete si tak nerušene pestovať zeleninu bez obáv o svoje zdravie. Zmluvná predĺžená záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím. Presklenie je do hliníkových profilov ukotvené pomocou oceľových sponiek. 

zaruka_10rokov_na_krupobiti

vhodne_na_pestovanie

zaruka_15rokov_na_alu

Presklenie a montáž

  • dvojkrídlové posuvné dvere (š x v otvore = 122 x 163 cm)
  • AL profily zelený farba
  • plocha skleníka 3,32 m2
  • presklený komôrkový polykarbonát 4 mm
  • 1 x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním (k tomuto modelu nie je možnosť objednať automatický otvárač okna)
  • všetok spojovací materiál

Skleník je možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo základňu z pozinkovaného plechu (nutné dokúpiť). Pri stavbe bez murovanej podmurovky určite odporúčame dokúpenie základne. K skleníku je možnosť dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom, ktorý si môžete stiahnuť spolu s ostatnými dokumentmi v súvisiacich súboroch. Balené v papierovom kartóne.

Upozornenie

1) Pokiaľ máte v úmysle stavbu murovanej alebo betónovej podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max. vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky. 

2) V prípade používania prírodných hnojív, umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, a pod.).

Príslušenstvo

Dodatočné parametre

Kategória: Polykarbonátové skleníky
Hmotnosť: 31 kg
Čelné okno: nie
Dvere: dvojkrídlové posuvné
Farba: zelená
Hĺbka: 2,6 m
Hrúbka presklenia: 4 mm
Materiál konštrukcie: eloxovaný hliník
Modelový rad: Ida
Predĺžená záruka: 15 rokov na konštrukciu
Presklenie: Polykarbonát 4 mm
Stešné okno: 1 ks
Šírka: 1,3 m
Šírka dverí: 1,22 m
Tvar konštrukcie: Prístavba k domu
Ukotvenie presklenie: oceľové sponky
Výška: 2,3 m
Výška dverí: 1,63 m
Základňa pribalená: nie
Zastavaná plocha: 3,32 m2
Strešné okienko: 1 ks
Sused vypichuje: Robustnosť, Jednoduchá montáž, Nízka cena, Predĺžená záruka, Lakovaná konštrukcia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Za značkou Vitavia stojí tím odborníkov, ktorí majú jasný cieľ, priniesť život do všetkých záhrad sveta. Spoločnosť Vitavia Europe bola založená v roku 2013, aby mohla rozšíriť svoje produkty do celej Európy a USA a priniesť tak viac života do viacerých záhrad.

V našom sortimente nájdete predovšetkým sklenené a polykarbonátové skleníky vrátane originálneho príslušenstva: