Polykarbonátový skleník VITAVIA IDA 900, PC 4 mm, strieborný

Kód: LG53
€261 / ks €215,70 bez DPH
Skladom (7 ks)
Možnosti doručenia

Malý hliníkový skleník k stene radu IDA š 69 x d 131 cm v striebornej farbe, vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov. Presklenie z komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm, jednokrídlové posuvné dvere, 1 x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním.

doprava-na-skleniky-sk

Detailné informácie

Podrobný popis

Malý skleník k stene VITAVIA IDA š 69 x d 131 cm  z polykarbonátu vám umožňuje maximálne využiť aj minimálny priestor na vašej záhrade výborne poslúži všetkým začínajúcim záhradkárom, rovnako tak aj skúsenejším pestovateľom. Skleníky radu IDA sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie - VITAVIA GARDEN LTD. Vyniká kvalitným spracovaním.

Konštrukcia

Konštrukcia skleníka je z kvalitných eloxovaných hliníkových profilov, pri ktorých poskytuje výrobca zmluvnú záruku 15 rokov na AL konštrukciu. Zasklenie skleníka je tvorené veľmi kvalitným dvojstenným komôrkovým polykarbonátom hrúbky 4 mm MARLON LONGLIFE (výrobca Brett Martin - Veľká Británia), alebo SUNLITE (výrobca Palram Nemecko). Polykarbonát má silný UV filter, takže nekrehne ani nežltne. Svetelná priepustnosť dosiek je cca 80%, čo plne dostačuje pre pestovanie kvetín a zeleniny. Polykarbonát spĺňa všetky podmienky pre udelenie atestácie zdravotnej nezávadnosti toxikologickým centrom vydaným štátnym zdravotným ústavom. Môžete si tak nerušene pestovať zeleninu bez obáv o svoje zdravie. Zmluvná predĺžená záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím. Presklenie je do hliníkových profilov ukotvené pomocou oceľových sponiek. 

zaruka_10rokov_na_krupobiti

vhodne_na_pestovanie

zaruka_15rokov_na_alu

Presklenie a montáž

  • jednokrídlové posuvné dvere (š x v otvore = 61 x 151 cm)
  • AL profily strieborná farba
  • plocha skleníka 0,9 m2
  • presklený komôrkový polykarbonát 4 mm
  • 1 x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním (k tomuto modelu nie je možnosť objednať automatický otvárač okna)
  • všetok spojovací materiál

Skleník je možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo základňu z pozinkovaného plechu (nutné dokúpiť). Pri stavbe bez murovanej podmurovky určite odporúčame dokúpenie základne. K skleníku je možnosť dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom, ktorý si môžete stiahnuť spolu s ostatnými dokumentmi v súvisiacich súboroch. Balené v papierovom kartóne.

Upozornenie

1) Pokiaľ máte v úmysle stavbu murovanej alebo betónovej podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max. vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky. 

2) V prípade používania prírodných hnojív, umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, a pod.).

Príslušenstvo

Dodatočné parametre

Kategória: Polykarbonátové skleníky
Hmotnosť: 16 kg
Čelné okno: nie
Dvere: jednokrídlové posuvné
Farba: strieborná
Hĺbka: 1,4 m
Hrúbka presklenia: 4 mm
Materiál konštrukcie: eloxovaný hliník
Modelový rad: Ida
Predĺžená záruka: 15 rokov na konštrukciu
Presklenie: Polykarbonát 4 mm
Stešné okno: 1 ks
Šírka: 0,7 m
Šírka dverí: 0,61 m
Tvar konštrukcie: Prístavba k domu
Ukotvenie presklenie: oceľové sponky
Výška: 1,9 m
Výška dverí: 1,51 m
Základňa pribalená: nie
Zastavaná plocha: 0,9 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: