Vyvýšený záhon/parenisko JUWEL TIMBER

Kód: LG1690
€179,20 / ks €148,10 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (35 ks)
Možnosti doručenia

Vyvýšený záhon JUWEL Timber je praktický doplnok do vašej záhrady. Konštrukcia zaistí pevné ohraničenie zeminy a záhon tak vyzerá stále upravený. Pekný na pohľad vďaka imitácii dreva a zároveň praktický pomocník. Vrátane priesvitného polypropylénového krytu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyvýšený záhon JUWEL TIMBER Vám rozšíri záhradné sezónu. Záhon v rozmeroch 60 x 130 x 52 cm je zložený z múrika z dvoch vrstiev plastových "kameňov", vrcholok záhonu je ochránený priesvitným polypropylénovým krytom (životnosť cca 2 roky). Múrik je možné nadstavovať ďalšou vrstvou plastových dielov. Miesto polypropylénového krytu je možné na zvýšený záhon JUWEL TIMBER pripevniť parenisko JUWEL BIO-PROTECT 130/60.

Prednosti

  • ochrana rastlín pred jarnými a jesennými prízemnými mrazíkmi
  • ochrana proti škodcom (vrátane slimákov)
  • letné silné dažde ani krupobitia vaše rastliny nemôžu  poškodiť
  • presklenie je vyrobené z polykarbonátu 4 mm sa silným UV filtrom
  • extrémne rýchla montáž
  • možnosť ďalších vrstiev plastových dielov

Rakúska spoločnosť JUWEL je výrobcom prémiových modelov záhradných parenísk vyrobených s nápadom a z tých najkvalitnejších moderných materiálov. Napr. polykarbonátové presklenie má vďaka silnému UV filtru garantovanú zmluvnú záruku na nerozbitnosť krupobitím v dĺžke 10 rokov. U parenísk JUWEL sa od začiatku počíta s mnohoročnou životnosťou. Firma JUWEL chce svojim zákazníkom ponúknuť vynikajúci výrobok s dlhou životnosťou v super kvalite. 

Dodatočné parametre

Kategória: Pareniská
Hmotnosť: 12 kg
Farba: sivá
Hĺbka: 60 cm
Materiál konštrukcie: plast
Šírka: 130 cm
Výška: 52 cm
Zastavaná plocha: 0,78 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Chytré produkty pre dom a záhradu, to je slogan spoločnosti Juwel, a toho sa tiež drží. Pri designovaní nových produktov, je pre ňu prioritou jednoduchá obsluha, jednoduchá montáž a ohľaduplnosť k životnému prostrediu, a tiež bezpečnosť. Žiadny výrobok neobsahuje ťažké kovy a väčšina z nich je recyklovateľná. Všetko pre záhradu: kompostéry, pareniská a domácnosť: sušiaky na bielizeň.

Juwel pařeniště JUWEL BIO-PROTECT 130/60 NEW | MALL.CZ