Vyvýšený záhon JUWEL TIMBER ERGOLINE

Kód: LG2078
€297 / ks €245,45 bez DPH
Skladom (9 ks)
Možnosti doručenia

Vyvýšený záhon JUWEL Timber je praktický doplnok do vašej záhrady. Konštrukcia zaistí pevné ohraničenie zeminy a záhon tak vyzerá stále upravený. Pekný na pohľad vďaka imitácii dreva a zároveň praktický pomocník.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte kúzlo vyvýšených záhonov a vytvorte si na záhrade svoje vlastné. Váš chrbát vám za toto rozhodnutie bude vďačný, zároveň je to tiež skvelý spôsob, ako vašu úrodu či kvety lepšie uchrániť pred škodcami i nepríjemnou burinou.

Vyvýšený záhon Juwel Timber vám rozšíri záhradnú sezónu. Záhon s rozmermi 185 x 125 x 40 cm je zložený z dvoch vrstiev plastových dielov s imitáciou dreva. Vďaka pevnému ohraničeniu zeminy v záhone zostáva na svojom mieste a zároveň pomocou vrstvenia rôznych materiálov tu dosahuje pôda vyššie teploty. Záhon je možné nastavovať ďalšou vrstvou plastových dielov, ktoré je možné dokúpiť. Záhon je variabilný a je možné ho zostaviť do niekoľkých variantov.

Prednosti

  • Ochrana rastlín pred jarnými a jesennými prízemnými mrazíkmi
  • Extrémne rýchla montáž
  • Možnosť ďalších vrstiev plastových dielov s imitáciou dreva
  • Viac variantov zostavenia

Rakúska spoločnosť JUWEL je výrobcom prémiových modelov záhradných parenísk vyrobených s nápadom a z tých najkvalitnejších moderných materiálov. Polykarbonátové presklenie má vďaka silnému UV filtru garantovanú zmluvnú záruku na nerozbitnosť krupobitím v dĺžke 10 rokov. Firma JUWEL chce svojim zákazníkom ponúknuť vynikajúci výrobok s dlhou životnosťou v super kvalite

Konštrukcia

Dvojposchodový vyvýšený záhon JUWEL TIMBER ERGOLINE je zložený zo steny z dvoch vrstiev (poschodí) plastových „kameňov“. Každé poschodie je zložené z 12-tich „kameňov“. Môžete skladať 2× JUWEL TIMBER ERGOLINE do rôznych variantov zostáv. JUWEL TIMBER ERGOLINE nemá pevné dno.

Parametre

  • vyvýšený záhon bez dna
  • 24 plastových dielov (kameňov)
  • rozmery: 185 × 125 × 40 cm
  • objem: 780 l

mceclip0-62

Balenie a spôsob doručenia

Produkt Vám doručíme štandardnou balíkovou prepravou a bude zabalený tak, aby pri preprave nedošlo k jeho poškodeniu. Samotný spôsob zabalenia závisí od počtu objednaných kusov i ďalších položiek objednávky. Samostatný záhon bude najčastejšie v kartónovom balení zabalený v strečovej fólii.

Čo o záhone JUWEL hovoria zákazníci

,,Je to náš tretí záhon tohto typu - úplná spokojnosť." (TM)

,,Včera sme záhon dali do prevádzky, zasadené jahody. Spokojnosť." (JD)

blog-vyvysene-zahony-sk

Potrebujete poradiť so založením vyvýšeného záhonu? Prečítajte si nášho radcu.

Dodatočné parametre

Kategória: Plastové vyvýšené záhony
Hmotnosť: 48 kg
Dĺžka (vonkajšia): 1,85 m
Farba: sivá
Materiál konštrukcie: plast
Šírka (vonkajšia): 1,25 m
Výška (vonkajšia): 0,40 m
Zastavaná plocha: 0,78 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: