Záhradný domček GLOBEL 86, antracit so strešným oknom

Kód: LG2069
€428 / ks €353,72 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (5 ks)
Možnosti doručenia

Praktický kovový záhradný domček GLOBEL 86 v antracitovej farbe je ideálny pre skladovanie záhradného náradia, športových potrieb, bicyklov a vonkajšieho vybavenia. Veľké posuvné dvere s možnosťou uzamknutia, 1 x strešné okno. Zastavaná plocha 4,10 m2

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradný domček na náradie GLOBEL 86 v antracitovej farbe sa hodí k celoročnému uskladneniu náradia, kosačiek, nábytku a ďalšieho záhradného vybavenia. Rozmery domčeka sú 233 x 175 cm (predná strana s dverami x hĺbka) a zastavaná plocha činí 4,10 m2

Konštrukcia

Steny záhradného domčeka sú vyrobené z kvalitného profilovaného oceľového plechu s hrúbkou 0,3 mm a nosnú konštrukciu majú vyrobenú z uzavretých oceľových trubiek. Domčeky sú kompletne vyrobené zo žiarovo pozinkovaného plechu. S tým súvisí aj relatívne vyššia hmotnosť domčeka o cca 20 % oproti rozmerovo zhodným domčekom od iných výrobcov. Vďaka tomu je domček odolný voči nepriaznivému počasiu a je možné ho používať po celý rok. Aj preto výrobca poskytuje záruku 10 rokov proti prehrdzaveniu

Domček Globel má dvojité posuvné dvere so šírkou 105 cm a výškou 169 cm. Súčasťou sú aj dverné úchyty, vďaka ktorým je možné domček uzamknúť bežným visiacim zámkom. Pevné zabudované strešné okno zo sklolaminátu poskytuje dostatok svetla. Domček najvyššej kvality vyniká robustnou konštrukciou a vysokou úrovňou dielenského spracovania. Je navrhnutý aj pre vyššie postavy. Vďaka celkovej výške cez 2 metre je pohyb v domčeku bezproblémový. 

Montáž

Montáž domčeka je nutné vykonávať na rovnom podklade na dláždenú alebo betónovú terasu, prípadne na predpripravený povrch, akým je napríklad drevená podlaha, doska atď. Pokiaľ máte v úmysle stavbu murovanej alebo betónovej podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení domčeka a jeho presnom zameraní. Uvádzané rozmery domčeka sú max. vonkajšie rozmery domčeka (resp. pôdorys strechy) a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky. Odporúčame domček zaistiť pred vetrom kotviacou sadou do betónu, alebo do zeme.

Súčasťou balenia je návod v slovenskom jazyku, ktorý si taktiež môžete stiahnuť s ostatnými dokumentmi v súvisiacich súboroch.

Balenie

Dodávame ako stavebnicu - 2 balíky s rozmermi: kartón A : 184 x 82 x 10 cm, kartón B : 234 x 155 x 10 cm a celkovou váhou cca 79 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Plechové domčeky na náradie
Záruka: 10 let na prorezivění plechu skrz
Hmotnosť: 79 kg
Dĺžka (vonkajšia): 1,75 m
Dvere: dvojkrídlové posuvné
Farba: antracit
Materiál domčeka: Pozinkovaný plech
Materiál konštrukcie: pozinkovaná oceľ
Modelový rad: Globel
Šírka (vonkajšia): 2,33 m
Šírka dverí: 1,05 m
Výška (vonkajšia): 1,98 m
Výška dverí: 1,69 m
Výška dverí domčeka: 161 - 180 cm
Zaradenie domčeka podľa strany s dverami (šírka): 2,1 - 2,4 m
Zaradenie domčeka pre filtrovanie (hĺbka/dĺžka): 1,6 - 1,9 m
Zastavaná plocha: 2,19 m2
Jéža vypichuje: Nízká cena, Prodloužená záruka
Kování: není v balení
Počet místností: 1
Střešní krytina v balení: ano
Tvar střechy: sedlová
Typ dveří: dvoukřídlé posuvné
Typ záhradného domčeka: Plechový domček
Zaradenie podľa zastavanej plochy: do 5 m2
Zařazení domku dle délky strany s dveřmi (šířka): 2 - 2,4 m
Zařazení domku pro filtrování (hloubka/délka): 1,5 - 1,9 m
Zastavěná plocha: 2,19 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Globel Industries je spoločnosť zaoberajúca sa úložnými riešeniami, ktorá ponúka inovatívne, vysoko kvalitné a nákladovo efektívne produkty veľkoobchodníkom a maloobchodníkom po celom svete. Spoločnosť vznikla v roku 2006 a odvtedy rastie pozoruhodným tempom.

Globel Industries 64 1,83 x 1,13 m antracitový od 8 199 Kč - Zboží.cz