Záhradný domček MAXTORE WOOD 1112

Kód: LG2303
Doprava zadarmo
Značka: Maxtore
€813 / ks €671,90 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (8 ks)
Možnosti doručenia

Praktický kovový záhradný domček MAXTORE 1112 vo farbe drevodekoru je ideálny na skladovanie záhradného náradia, športových potrieb, bicyklov a vonkajšieho vybavenia. Veľké posuvné dvere s možnosťou uzamknutia. Zastavaná plocha 11,75 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradný domček na náradie MAXTORE Wood 1112 vo farbe drevodekóru sa hodí na celoročné uskladnenie náradia, kosačiek, nábytku a ďalšieho záhradného vybavenia. Domček má rozmery 321 x 336 cm (predná strana s dverami x hĺbka) a výšku stien 177. Zastavaná plocha je 11,75 m2.

Konštrukcia

Steny záhradného domčeka sú vyrobené z kvalitného profilovaného oceľového plechu s hrúbkou 0,25 mm a konštrukcia z pozinkovaného plechu s hrúbkou 0,60 mm. Strecha a časti podlahovej konštrukcie sú žiarovo pozinkované, steny a zvyšok konštrukcie prešli elektrolytickým zinkovaním. Vďaka tomu je domček odolný voči nepriaznivému počasiu a je možné ho používať po celý rok. Aj preto výrobca poskytuje záruku 10 rokov proti prehrdzaveniu.

Domček Maxtore má dvojité posuvné dvere so šírkou 127 cm a výškou 171 cm. Súčasťou sú aj dverné úchyty, vďaka ktorým je možné domček uzamknúť bežným visiacim zámkom. Domček vyniká kvalitným spracovaním a je navrhnutý aj pre vyššie postavy. Vďaka celkovej výške cez 2 metre je pohyb v domčeku bezproblémový.

Montáž

Montáž domčeka je nutné vykonávať na rovnom podklade na dláždenú alebo betónovú terasu, poprípade na predpripravený povrch, akým je napríklad drevená podlaha, doska atď. Ak máte v úmysle stavbu murovanej alebo betónovej podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení domčeka a jeho presnom zameraní. Uvádzané rozmery domčeka sú max. vonkajšie rozmery domčeka (resp. pôdorys strechy) a nemôžu byť použité na vymeranie a stavbu podmurovky. Odporúčame domček zaistiť pred vetrom kotviacou sadou do betónu, alebo do zeme.

Súčasťou balenia je návod v slovenskom jazyku, ktorý si tiež môžete stiahnuť s ostatnými dokumentmi v súvisiacich súboroch.

Balenie

Dodávame ako stavebnicu - 2 balíky s rozmermi: kartón A: 179 x 73 x 12 cm, kartón B: 175 x 24 x 15 cm a celkovou váhou: 120 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Plechové domčeky na náradie
Záruka: 10 let na prorezivění plechu skrz
Hmotnosť: 120 kg
Dĺžka (vonkajšia): 3,36 m
Dvere: dvojkrídlové posuvné
Farba: drevodekor
Materiál domčeka: Pozinkovaný plech
Materiál konštrukcie: pozinkovaný oceľový plech
Modelový rad: Maxtore
Šírka (vonkajšia): 3,21 m
Šírka dverí: 1,27 m
Výška (vonkajšia): 2,2 m
Výška dverí domčeka: 161 - 180 cm
Zastavaná plocha: 11,75 m2
Dvere - výška: 1,71 m
Jéža vypichuje: Prostornost, Prodloužená záruka
Kování: není v balení
Počet místností: 1
Síla profilů konstrukce: 0,6 mm
Střešní krytina v balení: ano
Tvar střechy: sedlová
Typ dveří: dvoukřídlé posuvné
Typ záhradného domčeka: Plechový domček
Zaradenie podľa zastavanej plochy: 9 - 16 m2
Zařazení domku dle délky strany s dveřmi (šířka): 3 - 3,4 m
Zařazení domku pro filtrování (hloubka/délka): 3,6 m a více
Zastavěná plocha: 11,75 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Záhradné domčeky Maxtore je možné použiť na uskladnenie záhradkárskych, športových, bazénových, grilovacích, campingových, motoristických a ďalších potrieb. Moderný design, farba, jednoduchá montáž, celoročné použitie. Kvalitný materiál s povrchovou úpravou - elektrolyticky pozinkovaný plech so žiarovo nanesenou farbou.Set domek se základnou MAXTORE 810 šedý | ONLINESHOP.cz