Ekologický postrek k ochrane proti teplu a suchu CROPAID Antiheat, 1l

Kód: ZJ711
€41 / ks €33,88 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (22 ks)
Možnosti doručenia

Cropaid Antiheat je navrhnutý ako zdroj stopových prvkov, ktoré zvyšujú odolnosť rastlín proti intenzívnemu teplu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Cropaid Antiheat sa používa v hydropónii, Rockwool a inej internej mediálnej kultúre. Je tiež vhodný pre okrasné rastliny v zmesi s hnojivami na použitie ako pri pestovaní substrátov, tak pri tradičných produkčných systémoch. Vhodný tiež pre jahody a drobné ovocie všeobecne. Produkt je absorbovaný listami a koreňmi a zvyšuje odolnosť proti intenzívnemu teplu. 

Cropaid Antiheat sa vyrába iba z najkvalitnejších surovín a všetky kovy plne chelatované a vyrábané podľa noriem kvality ISO 9001 - 2008. Tým je zaistené:

  • Efektívna dodávka mikro-živín - až 5 krát účinnejší než zmesi na báze síranov. 

  • Zvyšuje odolnosť plodiny voči podmienkam biotického a abiotického stresu. 

  • Rýchle a jednoduché použitie, iba jeden produkt 

  • Použiteľné cez koreňový systém (kvapkové zavlažovanie) a listy (postrek na listy) 

  • Konzistentná a spoľahlivá  kvalita Cropaid.

Neaplikujte, keď sú plodiny vystavené stresu z nedostatku vlhkosti alebo hlavných živín rastlín a extrémnych teplôt. Roztok sa mieša, aby sa zaistilo, že sa Cropaid Antiheat úplne rozpustí. Je dôležité sledovať plodiny a upravovať prísun živín podľa požiadaviek plodín. V niektorých situáciách môže byť nutné pridať Cropaid Fe6 (železo 6% EDDHA), aby bola zaistená zodpovedajúca hladina železa. Aplikujte rozprašovaním, minimálne 3 aplikácie na celé plodiny, aby ste dosiahli plného pokrytia behom rastovej sezóny, raz týždenne. Narieďte 1 kg prípravku Cropaid Antiheat 200 litrami vody. Nemiešajte s alkalickými produktami. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite samostatne. 

Antifrost Antifrost MAX Antiheat Antiheat MAX
Balenie 1 l; 5 l 1 l 1 l 1 l
Stimulácia rastu púčikov a listov parametry-ano.png (46×46) parametry-ano.png (46×46) parametry-ano.png (46×46) parametry-ano.png (46×46)
Prevencia zranenia parametry-ano.png (46×46) parametry-ano.png (46×46) parametry-ano.png (46×46) parametry-ano.png (46×46)
Stimulácia hrubších listov a stoniek pre zlepšenie zadržiavania vody  parametry-ano.png (46×46) parametry-ano.png (46×46) parametry-ano.png (46×46) parametry-ano.png (46×46)
Typ ochrany
Odolnosť proti akútnemu poškodeniu chladom a mrazom parametry-ano.png (46×46) parametry-ano.png (46×46) parametry-ne.png (46×46) parametry-ne.png (46×46)
Liečebné účinky po skončení obdobia chladu a mrazu parametry-ne.png (46×46) parametry-ano.png (46×46) parametry-ne.png (46×46) parametry-ne.png (46×46)
Odolnosť proti akútnemu poškodeniu teplom a suchom parametry-ne.png (46×46) parametry-ne.png (46×46) parametry-ano.png (46×46) parametry-ano.png (46×46)
Liečebné účinky po skončení obdobia tepla a sucha parametry-ne.png (46×46) parametry-ne.png (46×46) parametry-ne.png (46×46) parametry-ano.png (46×46)
vybrať vybrať vybrať vybrať

Bezpečnostné opatrenia

Skladujte pri 10 ° C - 30 ° C Doba použiteľnosti: 3 roky

Upozornenie

Používajte iba tam, kde je to zjavne nutné. Neprekračujte príslušnú dávku. Pri použití Cropaid Antiheat podľa pokynov nehrozí žiadne zdravotné riziko, ale je vhodné: pred jedlom si umyť ruky. Skladujte v originálnom obale, tesne uzavretom, na suchom mieste mimo dosah detí, domácich zvierat, hospodárskych zvierat a potravín. Podrobné informácie o zdraví a bezpečnosti nájdete na príslušnom bezpečnostnom liste, ktorý je k dispozícii na vyžiadanie. 

Dodatočné parametre

Kategória: Biologická ochrana rastlín
Hmotnosť: 1 kg
Produktový rad: Cropaid
Balenie: 1 l
Konzistencia hnojiva: Kvapalné hnojivo
Obdobie aplikácie: Nie je obmedzené
Obdobie rastu: behom vegetácie, regenerácia
Spôsob aplikácie: postrek

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Existuje niekoľko spôsobov ochrany plodín pred poškodením chladom, mrazom a teplom, ale nič sa nevyrovná jedinečným produktom, ktoré navždy zmenia smerovanie poľnohospodárstva na celom svete.

Produkty CROPAID obsahujú poddruh baktérií Thiobacillus a minerálne látky, ktoré tieto baktérie využívajú. Z tohto dôvodu sú výrobky ekologické a prírodné.

CropAid International Ltd