Kotviaca sada ARROW AK100 do betónu

Kód: LG979
Odosielame ihneď
€64 / ks €52,89 bez DPH
Expedícia do 24 hodín (1 ks)
Možnosti doručenia

Kotviaca súprava k domčekom ARROW. Jedná sa o sadu prvkov, pomocou ktorých jednoducho a správne primontujete domček k pevnému betónovému podkladu - rohové kotvy do betónu. Sadu nie je možné objednať samostatne - produkt je možné objednať iba ako príslušenstvo spolu so záhradným domčekom Arrow.

Detailné informácie

Podrobný popis

Parametre

  • obsah balenia: 4 x rohový plech, 8 x prichytávací pliešok, 12 x skrutka a kovová hmoždinka do betónu
  • hmotnosť: 3 kg
  • výrobca: ARROW STORAGE PRODUCTS

Domček je možné k zemi primontovať dvoma spôsobmi

  • Pomocou kotviacej sady, ktorú si dokúpite - tá obsahuje 4 rohové plechy, pomocou ktorých zabezpečíte pravouhlosť líšt základového rámu, potom obsahuje prichytávacie pliešky, ktoré sa na jednom konci priskrutkujú do základového rámu a na druhom konci sa pomocou priložených hmoždiniek do betónu pevne priskrutkujú do podkladu. Ďalej obsahuje zodpovedajúci počet kovových hmoždiniek do betónu.
  • Iba pomocou bežných skrutiek do bežných hmoždiniek priamo cez základový rám (skrutky ani hmoždinky nie sú v balení priložené). Nejedná sa o tak premyslené riešenie ako je kotviaca sada, ale ak máte doma zbytočné skrutky a hmoždinky, tak ich možno úspešne využiť a zároveň ušetriť za kotviacu sadu.

Základňa k domčeku, ktorú možno tiež prikúpiť, neslúži ako kotviaci prvok k zemi. Ide predovšetkým o konštrukciu, ktorá spevní celý domček a umožní veľmi jednoducho primontovať dodatočnú podlahu k domčeku.

Upozornenie

Táto montážna sada je vhodná iba pre kovové domčeky ARROW a rozmerovo "nepasuje" na domčeky od iných výrobcov.

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁHRADA
Hmotnosť: 0,5 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
SC Avatar autora | 11.11.2021
Veľmi spokojný, splnilo to účel .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Arrow Storage Products je značkou americkej spoločnosti ShelterLogic Group. Už viac ako 60 rokov vyrába spoľahlivé, odolné a atraktívne riešenie vonkajšieho tienenia, prístreškov a kovových záhradných domčekov. Každý rok prinášajú nové inovatívne produkty, z ktorých sa valná väčšina vyrába v USA. V ponuke nájdete aj príslušenstvo.

ShelterLogic - Webster Equity Partners