Polykarbonátový skleník VITAVIA SIRIUS, PC 4 mm, strieborný

Kód: LG263
€1 700 / ks €1 404,96 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia

Priestranný skleník „Oranžéria“ značky SIRIUS 3,8 x 3,8 m v striebornej farbe. Presklenie je z komôrkových polykarbonátových dosiek hrúbky 4 mm, dvojkrídlové posuvné dvere, 4 x strešné ventilačné okienko s možnosťou prikúpenia automatického otvárača okien. Základňa z pozinkovaného oceľového plechu a 3 odkvapové žľaby sú k pavilónu zdarma.

doprava-na-skleniky-sk

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásny a priestranný skleník SIRIUS 3,8 x 3,8 m z polykarbonátu, výborne poslúži všetkým začínajúcim záhradkárom, tak ako už skúseným a náročným pestovateľom. Skleníky radu SIRIUS sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie - VITAVIA GARDEN LTD. Vyniká netradičným tvarom a kvalitným spracovaním. Pavilón ponúka množstvo priestoru pre pestovanie rastlín alebo len relaxáciu (alebo oboje).

Konštrukcia

Konštrukcia skleníka je vyrobená z kvalitných eloxovaných hliníkových profilov 1,2 mm, pri ktorých poskytuje výrobca zmluvnú záruku 15 rokov na AL konštrukciu. Zasklenie skleníka je tvorené veľmi kvalitným dvojstenným komôrkovým polykarbonátom hrúbky 4 mm MARLON LONGLIFE (výrobca Brett Martin - Veľká Británia), alebo SUNLITE (výrobca Palram Nemecko). Polykarbonát má silný UV filter, takže nekrehne ani nežltne. Svetelná priepustnosť dosiek je cca 80%, čo plne dostačuje pre pestovanie kvetín a zeleniny. Polykarbonát spĺňa všetky podmienky pre udelenie atestácie zdravotnej nezávadnosti toxikologickým centrom vydaným štátnym zdravotným ústavom. Môžete si tak nerušene pestovať zeleninu bez obáv o svoje zdravie. Zmluvná predĺžená záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím je u LANIT PLASTU samozrejmosťou. Presklenie je do hliníkových profilov kotvené pomocou  oceľových sponiek. Pokiaľ by vás tento skleník zaujal, ale skôr by ste uvítali sklenené výplne, pozrite sa na varianty so sklom.

zaruka_10rokov_na_krupobiti

vhodne_na_pestovanie

zaruka_15rokov_na_aluPresklenie a montáž

Obsah balenia:

  • dvojkrídlové posuvné dvere (š x v otvore = 122 x 191 cm)
  • AL profily strieborná farba
  • presklený komôrkový polykarbonát 4 mm
  • 4 x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním (možnosť objednať automatický otvárač)
  • základňa z pozinkovaného oceľového plechu
  • 3 odkvapové žľaby
  • všetok spojovací materiál

sklenik-vitavia-ida-vizualiazce

Skleník je možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo priloženú základňu z pozinkovaného plechu. K skleníku je možnosť dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, ďalšie vetracie strešné i bočné okienka, automatické otvárače k týmto okienkam, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom, ktorý si môžete stiahnuť spolu s ostatnými dokumentmi v súvisiacich súboroch. Balené v 7 balíkoch v papierovom kartóne.

Upozornenie

1) Pokiaľ máte v úmysle stavbu murovanej alebo betónovej podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max. vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky. 

2) V prípade používania prírodných hnojív (konský/kravský hnoj, slepačince, a pod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, a pod.).

POZOR - na fotografiách je skleník presklený klasickým tabuľkovým sklom.

Príslušenstvo

Dodatočné parametre

Kategória: Polykarbonátové skleníky
Hmotnosť: 119 kg
Čelné okno: nie
Dĺžka: 3,9 m
Dĺžka skleníka (zaradenie do kategórie): Stredný (251 - 500 cm)
Dvere: dvojkrídlové posuvné
Farba: strieborná
Hrúbka presklenia: 4 mm
Materiál konštrukcie: eloxovaný hliník
Modelový rad: Sirius
Predĺžená záruka: 15 rokov na konštrukciu
Presklenie: Polykarbonát 4 mm
Stešné okno: 4 ks
Šírka: 3,9 m
Šírka dverí: 1,22 m
Šírka skleníka (zaradenie do kategórie): 310 cm a viac
Tvar konštrukcie: Hranatá konštrukcia
Ukotvenie presklenie: oceľové sponky
Výška: 2,6 m
Výška dverí: 1,91 m
Základňa pribalená: áno
Zastavaná plocha: 13 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: