Skleník zo skla VITAVIA SIRIUS, číre sklo 3 mm, strieborny

Kód: LG1205
Doprava zadarmo
€2 350 / ks €1 942,15 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (20 ks)
Možnosti doručenia

Priestranný skleník "Oranžéria" značky SIRIUS 3,8 x 3,8 m v striebornej farbe. Zasklenie bezpečnostným kaleným čírym sklom hrúbky 3 mm, dvojkrídlové posuvné dvere, 4 x strešné ventilačné okienko s možnosťou prikúpenia automatického otvárača okien. Základňa z pozinkovaného oceľového plechu a 3 odkvapové žľaby sú k pavilónu zdarma.

doprava-na-skleniky-sk

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásny a priestranný skleník VITAVIA SIRIUS š 3,8 x 3,8 m s výplňou z kaleného číreho skla, výborne poslúži všetkým začínajúcim záhradkárom, tak ako aj skúseným a náročným pestovateľom. Skleníky radu SIRIUS sú zaradené do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie - VITAVIA GARDEN LTD. Vyniká netradičným tvarom a kvalitným spracovaním. Pavilón ponúka množstvo priestoru pre pestovanie rastlín alebo len relaxáciu (alebo oboje).

Konštrukcia

Konštrukcia skleníka je vyrobená z kvalitných eloxovaných hliníkových profilov 1,2 mm, pri ktorých poskytuje výrobca zmluvnú záruku 15 rokov na AL konštrukciu. Presklenie je z kaleného číreho skla hrúbky 3 mm. Číre sklo zaisťuje výbornú svetelnú priepustnosť, takže do skleníka je krásne vidieť zo všetkých strán a môžete sa kochať farbami pestovaných rastlín. Kalená verzia skla naviac zaisťuje jeho úplnú bezpečnosť - v prípade rozbitia sa sklenená výplň roztriešti na tisíce malých kúskov, čo zabráni prípadnému vážnemu zraneniu. To je veľmi dôležitá vlastnosť skleníka, ktorú ocenia predovšetkým rodičia malých detí pobehujúcich po záhrade. Presklenie je do hliníkových profilov kotvené pomocou oceľových sponiek. Pokiaľ by vás tento skleník zaujal, a skôr by ste uvítali polykarbonátové výplne, pozrite sa na varianty s polykarbonátom.

sklenik-vitavia-uranus-vizualizace

zaruka_15rokov_na_alu

Presklenie a montáž

Obsah balenia:

  • dvojkrídlové posuvné dvere (š x v otvore = 122 x 191 cm)
  • AL profily strieborná farba
  • presklenie 3 mm
  • 4 x strešné ventilačné okienko s manuálnym otváraním (možnosť objednať automatický otvárač)
  • základňa z pozinkovaného oceľového plechu
  • 3 odkvapové žľaby
  • všetok spojovací materiál

Skleník je možné postaviť buď na murovanú (betónovú, inú) podmurovku alebo priloženú základňu z pozinkovaného plechu. K skleníku je možnosť dokúpiť rad nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, ďalšie vetracie strešné i bočné okienka, automatické otvárače k týmto okienkam, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.

Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom, ktorý si môžete stiahnuť spolu s ostatnými dokumentmi v súvisiacich súboroch. Balené v 7 balíkoch v papierovom kartóne. Presklenie je zabalené v nevratnej drevenej debne. 

 Upozornenie

1) Pokiaľ máte v úmysle stavbu murovanej alebo betónovej podmurovky, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne (alebo konštrukcie skleníka). Uvádzané rozmery skleníka sú max. vonkajšie rozmery skleníka a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky. 

2) V prípade používania prírodných hnojív (konský/kravský hnoj, slepačince, a pod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, a pod.).

Príslušenstvo

Dodatočné parametre

Kategória: Skleníky zo skla
Hmotnosť: 522 kg
Čelné okno: nie
Dĺžka: 3,9 m
Dĺžka skleníka (zaradenie do kategórie): Stredný (251 - 500 cm)
Dvere: dvojkrídlové posuvné
Farba: strieborná
Hrúbka presklenia: 3 mm
Materiál konštrukcie: eloxovaný hliník
Modelový rad: Sirius
Predĺžená záruka: 15 rokov na konštrukciu
Presklenie: Čiré sklo 3 mm
Stešné okno: 4 ks
Šírka: 3,9 m
Šírka dverí: 1,22 m
Šírka skleníka (zaradenie do kategórie): 310 cm a viac
Tvar konštrukcie: Hranatá konštrukcia
Ukotvenie presklenie: plastové lišty
Výška: 2,54 m
Výška dverí: 1,91 m
Základňa pribalená: ano
Zastavaná plocha: 13 m2
Strešné okienko: 4 ks
Sused vypichuje: Robustnosť, Jednoduchá montáž, Zosilnený polykarbonát, Predĺžená záruka
Výška skleníka (zaradenie do kategórie): 2,5 m

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Za značkou Vitavia stojí tím odborníkov, ktorí majú jasný cieľ, priniesť život do všetkých záhrad sveta. Spoločnosť Vitavia Europe bola založená v roku 2013, aby mohla rozšíriť svoje produkty do celej Európy a USA a priniesť tak viac života do viacerých záhrad.

V našom sortimente nájdete predovšetkým sklenené a polykarbonátové skleníky vrátane originálneho príslušenstva: