Prístrešok na auto MONARC 25866EU

Kód: LG1606
€230 / ks €190,08 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (5 ks)
Možnosti doručenia

Veľmi kvalitný a pevný plachtový prístrešok pre auto s robustnou konštrukciou z oceľových trubiek od amerického výrobcu ShelterLogic. Rozmery š 270 x d 490 x v 240 cm, zastavaná plocha 13,23 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitný a pevný plachtový prístrešok pre auto SHELTERLOGIC MONARC 2,7 x 4,9 m vytvorí rýchle, sezónne, kryté státie pre Váš automobil. Prístrešok môžete využiť aj na zastrešenie napríklad záhradného traktoru a v teplých letných dňoch poslúži aj ako prístrešok na príjemné záhradné posedenie. Plachtový prístrešok je široký 327 cm (predná strana) a 490 cm dlhý. Táto štýlová strieška s čistými líniami a zemitými tónmi je ideálna na zatienenie a ochranu pred nepriaznivým počasím a hodí sa do každej záhrady. Ľahko sa zostavuje a má pohodlnú veľkosť, aby splnil väčšinu potrieb na záhrade. Zastavaná plocha robí 13,23 m2

Konštrukcia

Konštrukciu prístrešku tvorí robustný oceľový rám z trubiek o priemere 34 mm, ktoré sú opatrené antikoróznou úpravou práškovým lakovaním. Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného sivozeleného polyetylénu odolného proti pretrhnutiu. Plachta sa vyznačuje vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná. Samozrejmosťou je UV ochrana, ktorou je plachta opatrená z oboch strán, materiál obsahuje UV blokátory zamedzujúce blednutiu plachty.

Plachta je ku konštrukcii pevne uchytená pružnými lankami, nedochádza tak k jej pohybu vo vetre. Vďaka tomu je možné plachtu v prípade zlého počasia veľmi rýchlo dať dole. Plachta nesmie byť zaťažená snehom a ľadom, aby nedošlo k jej vyťahaniu a preveseniu. Preto odporúčame plachtu v zimnom období dať dole a uskladniť.

1606-3

Rozmery prístrešku

Základy prístrešku

Prístrešok je určený k stavbe na rovnú vonkajšiu plochu bez nutnosti budovať základy. Overte si, že vybraná plocha je vhodná pre ukotvenie prístrešku pomocou kotviacej sady, ktorá je súčasťou balenia a obsahuje 4 kotvy do zeme s dĺžkou 38,1 cm. ďalšou možnosťou je ukotvenie na rovnom spevnenom podklade (najlepšie betón, dlaždice a pod.) pomocou skrutiek. Správne ukotvenie zabraňuje poškodeniu prístrešku.

Montáž

Montáž prístrešku vďaka jednoduchej inštalácii zvládne šikovný kutil s pomocníkom vďaka priloženému návodu postaviť svojpomocne približne za 1 hodinu. Prehľadný návod k montáži si taktiež môžete stiahnuť v súvisiacich súboroch.

Dodávame ako stavebnicu - 1 balík o rozmeroch 1132 x 37 x 23 cm s hmotnosťou cca 35,5 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Plachtové prístrešky na auto
Hmotnosť: 36 kg
Dĺžka: 4,9 m
Farba: žltá
Materiál konštrukcie: oceľ
Podlaha - súčasť balenia: Nie
Šírka: 2,7 m
Výška: 2,4 m
Zastavaná plocha: 13,2 m2
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
T Avatar autora | 9.4.2021
Rýchlo zostavený, som spokojný, ale nemá zabezpečenie proti námrazovému vetru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Garáže, prístrešky, skleníky a vonkajší nábytok vyrobený za použitia tých najkvalitnejších materiálov. Americká značka Shelterlogic si svojich zákazníkov získala vďaka svojej dostupnosti, inovatívnym riešeniam a odolnej konštrukcii.