Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,9 x 6,1 m - 62730EU

Kód: LG1379
Doprava zadarmo
Značka: Shelterlogic
€710 / ks €586,78 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (6 ks)
Možnosti doručenia

Veľmi kvalitná a pevná plachtová garáž s robustnou konštrukciou z oceľových trubiek od amerického výrobcu ShelterLogic. Rozmery š 390 x d 610 x v 360 cm, zastavaná plocha 23,79 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi kvalitná a pevná plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,9 x 6,1 m vytvorí rýchle, kryté garážové státie pre Váš automobil. Pri výške 360 cm pohodlne zaparkujete aj dodávku. Môže byť riešením pre uskladnenie sena, slamy a krmiva pre hospodárske zvieratá. Alebo ju je možné využiť k sezónnemu uskladneniu záhradkárskych, športových a motoristických potrieb či k uskladneniu dreva. Plachtová garáž je široká 370 cm (predná strana so vstupným otvorom) a 610 cm dlhá. Zastavaná plocha činí 23,79 m2.

Konštrukcia

Konštrukciu prístrešku tvorí robustný oceľový rám z trubiek o priemere 35 mm, ktoré sú opatrené antikoróznou úpravou práškovým lakovaním. Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného sivozeleného polyetylénu odolného proti pretrhnutiu. Plachta sa vyznačuje vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná. Samozrejmosťou je UV ochrana, ktorou je plachta opatrená z oboch strán, materiál obsahuje UV blokátory zamedzujúce blednutiu plachty. Plachta je ku konštrukcii pripevnená pomocou upínacích rační. Vstupný otvor do prístrešku je tvorený rolovacou plachtou s rozmermi 240/320 x 240 cm (horný/spodný šírka x výška dverí). Uzatváranie dverí pomocou zipsu na oboch stranách. 

plachtova-garaz-shelterlogic-62730eu

vysvetlivka: ŠÍRKA - čelná strana, DĹŽKA - bočná strana

Plachta ShelterLogic

Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 213 g/m2. Samozrejmosťou je obojstranný UV filter, ktorý chráni plachtu proti škodlivému vplyvu slnečného žiarenia. Životnosť plachty ShelterLogic býva v strednej Európe obvykle cca 4 - 5 rokov, môže však byť výrazne dlhšia, ale aj výrazne kratšia. Vždy najviac záleží od vonkajších vplyvov v mieste inštalácie, ako sú intenzita slnečného žiarenia, miestne poveternostné podmienky, úroveň znečistenia ovzdušia. Všetky tieto negatívne vonkajšie vplyvy môžu životnosť polyetylénovej plachty zásadným spôsobom ovplyvniť. Údaje o životnosti platia samozrejme iba za predpokladu, že plachta je na prístrešok (garáž) pripevnená v súlade s montážnym návodom.

Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného sivo zeleného polyetylénu odolného proti pretrhnutiu. Plachta sa vyznačuje vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná. Samozrejmosťou je UV ochrana, ktorou je plachta opatrená z oboch strán, materiál obsahuje UV blokátory zamedzujúce blednutiu plachty. Plachta je ku konštrukcii pripevnená pomocou upínacích račien. Vstupný otvor do prístrešku je tvorený rolovacou plachtou o rozmere 170/240 x 210 cm (horná/spodná šírka x výška dverí). Uzatváranie dverí pomocou zipsu na oboch stranách. Náhradnú plachtu na tento prístrešok zakúpite v našom e-shope.

Základy garáže

Garáž je určená k stavbe na rovnú vonkajšiu plochu bez nutnosti budovať základy. Overte si, že vybraná plocha je vhodná pre ukotvenie prístrešku pomocou kotviacej sady, ktorá je súčasťou balenia a obsahuje 4 kotvy do zeme s dĺžkou 38,1 cm. Správne ukotvenie zabraňuje poškodeniu prístrešku.

Montáž

Patentovaný spojovací systém SHELTERLOCK® 3x STEEL STABILIZERS zvyšuje odolnosť konštrukcie a uľahčuje montáž. Montáž garáže vďaka jednoduchej inštalácii zvládne šikovný kutil s pomocníkom vďaka priloženému návodu postaviť približne za 2 hodiny. Prehľadný návod k montáži si taktiež môžete stiahnuť v súvisiacich súboroch

Dodávame ako stavebnicu - 1 balík o rozmeroch 129,5 x 55 x 41,5 cm s hmotnosťou cca 132 kg.

Inštruktážne video k zostaveniu garážových prístreškov ShelterLogic.

 

Balenie a spôsob doručenia

Produkt vám doručíme paletovou prepravou a bude zabalený tak, aby pri preprave nedošlo k jeho poškodeniu. Prepravca doručí produkt k prvým uzamykateľným dverám. Samotná garáž bude najčastejšie zabalená v papierovom obale a umiestnená na polpalete. Pokiaľ máte ku garáži objednané aj iné produkty, budú vám doručované v samostatnom balíku (bez ďalších nákladov).

Čo o garáži hovoria zákazníci

,,Som spokojný, splnila moje očakávania, ďakujem." (JH)

,,Mám ju postavenú cca 14 dní, zatiaľ som spokojný. Stavanie podľa návodu dobré, za cca 3 hodiny bolo hotové." (ZJ)

,,Som spokojný, zostavil som ju bez problému sám, verím, že bude dobre slúžiť." (V)

Dodatočné parametre

Kategória: Plachtové prístrešky na auto
Hmotnosť: 132 kg
Dĺžka: 6,1 m
Dvere: rolovacia plachta
Farba: sivozelená
Hrúbka hliníka/oceľového profilu: 35 mm
Materiál: polyethylén
Materiál konštrukcie: oceľ
Podlaha - súčasť balenia: Nie
Šírka: 3,9 m
Šírka dverí: 2,4 m
Výška: 3,7 m
Výška dverí: 2,4 m
Výška dverí domčeka: nad 180 cm
Zastavaná plocha: 23,8 m2
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MM Avatar autora | 9.4.2021
Splní účel v pohode

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Garáže, prístrešky, skleníky a vonkajší nábytok vyrobený za použitia tých najkvalitnejších materiálov. Americká značka Shelterlogic si svojich zákazníkov získala vďaka svojej dostupnosti, inovatívnym riešeniam a odolnej konštrukcii.