AKU kotúčová píla RYOBI R18CS7-0 18V, 184 mm, 24 zubov

Kód: RY5133002890
€197 / ks €162,81 bez DPH
Skladom - dodanie do 7 dní (929 ks)
Možnosti doručenia

Kvalitná AKU bezuhlíková okružná píla RYOBI s výkonom 18 V a 184 mm rezným kotúčom s 24 zubmi spĺňa náročné požiadavky remeselníkov a domácich majstrov na kvalitu a vysoký výkon, spoľahlivosť a schopnosť splniť aj náročné úlohy. Tento model patrí do radu One Plus ™ a je dodávaný bez akumulátora a nabíjačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bezuhlíková AKU okružná píla RYOBI R18CS7-0 18V, 184 mm, ponúka perfektné riešenie pre všetkých remeselníkov a kutilov, ktorí hľadajú pomocníka pri práci v dielni. Je vhodná na použitie najmä tam, kde nie je prístup k elektrine, alebo ak nechcete manipulovať s napájacím káblom.

Tento nástroj je určený na vykonávanie pozdĺžnych a priečnych rovných rezov a rezov s uhlom skosenia do 45° v masívnom dreve, doskových materiáloch (DTD, MDF, OSB, preglejky, latovky atď.), rezanie pracovných dosiek pre kuchynské linky, rezanie dosiek na podlahy alebo rýchle a presné priečne rezy stavebného reziva.

Motor

Táto píla je vybavená nastaviteľnou základňou s možnosťou zmeny uhla rezu 0° - 45°, takže môžete vykonávať presné šikmé rezy. Píla umožňuje čisté rezy vďaka bočnej vodiacej lište a tiež rýchle nastavenie hĺbky prerezu. V otáčkach naprázdno dosahuje píla rýchlosť v rozmedzí počtu kmitov 0 - 3700/min-1. Píla je vďaka svojmu výkonu a vysoko kvalitnému pílovému kotúču s priemerom 184 mm a 24 zubmi s britmi zo spekaného karbidu schopná rezať drevo pri 90° až do hĺbky 60 mm a pri reze 45° do hĺbky 42 mm.

Nielen svojím výkonom, ale aj užívateľsky príjemným spracovaním, je táto píla populárna. Inteligentný elektronický systém neustále reguluje chod motora, čím maximalizuje prevádzkovú dobu. Pri dlhšom používaní iste oceníte kompaktnú a ľahkú konštrukciu aj mäkčenú ergonomickú rukoväť pre pohodlné držanie pri rezaní. Otočný vývod pre prachový adaptér umožňuje pripojenie na vysávač pre lepšiu viditeľnosť na líniu rezu a bezprašné pracovné prostredie.

Prednosti

 • Vysoko kvalitný tenký pílový kotúč Premium s priemerom 184 mm s 24 karbidovými zubami
 • Hĺbka rezu až 60 mm pri 90° a 42 mm pri 45°
 • Nastavenie hĺbky rezu a šikmého rezu bez použitia náradia
 • Mäkčené držadlo
 • Otočný prachový adaptér
 • Ochranný kryt kotúča
 • Kompaktná a ľahká konštrukcia

One Plus ™

Píla spadá do radu One Plus ™, kedy jednu batériu môžete umiestniť do nástrojov, ktoré využijete v dielni - brúsky, vŕtačky či priamočiare píly, ale tiež do vášho záhradného náradia - kosačiek, plotostrihov či fúkačov na lístie. 

Tento model je dodávaný bez batérií a nabíjačky. Nabíjačku aj akumulátor si môžete jednoducho kúpiť v našom e-shope, či už jednotlivo alebo výhodnejšie v sade. Pre dosiahnutie najlepšieho výkonu a ergonómie odporúčame použiť batériu 5,0 Ah Lithium+. 

Súčasť balenia

 • AKU okružná píla
 • pílový kotúč na drevo 184 mm 24 zubov
 • postranné vodidlo
 • šesťhranný kľúč
 • nabíjačka nie je súčasťou balenia
 • akumulátor nie je súčasťou balenia

Neoddeliteľnou súčasťou výrobku je technická dokumentácia, ktorú nájdete v súvisiacich súboroch.

Ako jednoduchá je obsluha okružnej píly RYOBI sa môžete pozrieť v nasledujúcich videách.

Dodatočné parametre

Kategória: Okružné píly - Cirkulárky
Farba: svetlo zelená
Kategória: HOBBY+
Produktový rad: 18V One Plus ™
Hmotnosť bez aku: 2,8 kg
Kapacita úkosu: 0° – 45°
Max. hĺbka rezu: 60 mm
Napájanie: AKU
Napätie: 18 V
Otáčky: 3 600 min-1
Priemer hriadeľa: 16 mm
Priemer kotúča: 184 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako jeden z najväčších a najinovatívnejších výrobcov elektrického a záhradného náradia na svete ponúka značka RYOBI® hobby náradie, ktorá je jasnou voľbou pre milióny domácich majstrov, záhradníkov, nadšených pestovateľov a automobilových fanúšikov.

Výrobky Ryobi sú navrhnuté tak, aby boli čo najvýkonnejšie a najspoľahlivejšie.

Na záhradu - Drviče konárov, plotostrihy, reťazové píly, kultivátory, kosačky, tlakové umývačky, vyžínače...

Ryobi