Kotúčová píla FIELDMANN FDK 200802-E

Kód: FD50003218
€38 / ks €31,40 bez DPH
Skladom - dodanie do 10 dní (12 ks)
Možnosti doručenia

Elektrická okružná píla FIELDMANN s výkonom 800 W a 140 mm rezným kotúčom je perfektným pomocníkom pre všetkých domácich majstrov a remeselníkov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická okružná píla FIELDMANN FDK 200802-E 140 mm ponúka perfektné riešenie pre všetkých remeselníkov a domácich majstrov, ktorí hľadajú pomocníka pri práci v dielni. Je určená na vykonávanie pozdĺžnych a priečnych rovných rezov a rezov s uhlom skosenia do 45° v masívnom dreve, doskových materiáloch (DTD, MDF, OSB, preglejky, latovky atď.) Po výmene rezného kotúča môžete tiež rezať plasty, termoplasty, tvrdé plasty, laminát, dosky z tvrdej peny, izolačné dosky z minerálnej vlny, cementové dosky, pórovitý betón a výrobky z neželezných kovov. 

Motor

Táto píla je vybavená kvalitnou, nastaviteľnou základňou s možnosťou zmeny uhla rezu 0° - 45°, takže môžete vykonávať presné šikmé rezy. Píla umožňuje čisté rezy vďaka bočnej vodiacej lište a tiež rýchle nastavenie hĺbky prerezu. V otáčkach naprázdno dosahuje píla rýchlosť v rozmedzí počtu kmitov 0 - 4000 / min-1. Píla je vďaka svojmu výkonu &00 W a vysoko kvalitnému veľkému pílovému kotúču s priemerom 140 mm schopná rezať drevo pri 90° až do hĺbky 45 mm a pri reze 45° do hĺbky 28 mm.

Nielen svojím výkonom, ale aj užívateľsky príjemným spracovaním, je táto píla populárna. Pri dlhšom používaní iste oceníte kompaktnú a ľahkú konštrukciu aj mäkčenú ergonomickú rukoväť pre pohodlné držanie pri rezaní. Vývod pre prachový adaptér umožňuje pripojenie na vysávač pre lepšiu viditeľnosť na líniu rezu a bezprašné pracovné prostredie.

Prednosti

  • Kvalitný 140 mm rezný kotúč
  • Nastaviteľná hĺbka rezu až 45 mm pri 90° a 28 mm pri 45°
  • Medené vinutie motora
  • Vývod pre prachový adaptér
  • Ochranný kryt kotúča

Balenie

  • elektrická okružná píla
  • pílový kotúč na drevo 140 mm
  • postranné vodidlo
  • šesťhranný kľúč

Neoddeliteľnou súčasťou výrobku je technická dokumentácia, ktorú nájdete v súvisiacich súboroch.

Dodatočné parametre

Kategória: Okružné píly - Cirkulárky
Hmotnosť: 3,3 kg
Kategória: HOBBY
Dĺžka kábla: 1,8 m
Kapacita úkosu: 0° – 45°
Napájanie: Elektrické
Napätie: 230V / 50Hz
Počet otáčok: 4 000 ot./min
Pohon: Elektrické
Priemer hriadeľa: 16 mm
Priemer kotúča: 140 mm
Príkon: 800 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fieldmann, to sú stroje, náradie a nábytok pre dom aj záhradu. Poznávacím znamením je neobvyklý dizajn a typická farebná kombinácia. Najnovšie trendy, maximálna bezpečnosť, komfort a ergonómia. To sú charakteristické znaky pre produkty rýdzo českej značky Fieldmann.

Zo širokého sortimentu sa na záhradu hodí: Záhradný nábytok, záhradná technika, nožnice na trávu, reťazové píly, kosačky a vyžínače, plotostrihy, grily, čerpadlá, kultivátory, nožnice na živý plot a vetvy, prenosné ohnisko, domáce vodárne.