AKU okružná píla s laserom RYOBI RWSL1801M 18V

Kód: RY5133001164
€115 / ks €95,04 bez DPH
Skladom - dodanie do 7 dní (750 ks)
Možnosti doručenia

Kvalitná AKU okružná píla s laserom RYOBI s výkonom 18 V a 150 mm rezným kotúčom s 18 zubami spĺňa náročné požiadavky remeselníkov a domácich majstrov na kvalitu a vysoký výkon, spoľahlivosť a schopnosť splniť každodenné úlohy. Tento model patrí do radu One Plus ™ a je dodávaný bez akumulátora a nabíjačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Spoľahlivá AKU okružná píla s laserom RYOBI RWSL1801M 18V, 150 mm ponúka perfektné riešenie pre všetkých remeselníkov a domácich majstrov, ktorí hľadajú pomocníka pri práci v dielni. Je najmä vhodná pre použitie tam, kde nie je prístup k elektrine, alebo ak nechcete manipulovať s napájacím káblom.

Tento nástroj je určený na vykonávanie pozdĺžnych a priečnych rovných rezov a rezov s uhlom skosenia do 45 ° v masívnom dreve, doskových materiáloch (DTD, MDF, OSB, preglejky, latovky atď.), Rezanie pracovných dosiek pre kuchynské linky, rezanie dosiek na podlahy alebo rýchle a presné priečne rezy stavebného reziva.

Prednosti

 • Vysoko kvalitný tenký pílový kotúč Thin Kerf so 190 mm priemerom a s 18 karbidovými zubmi
 • Nastaviteľná hĺbka rezu až 45 mm pri 90° a 32 mm pri 45°
 • Nastavenie hĺbky rezu a šikmého rezu bez použitia náradia
 • Mäkčené držadlo
 • Kompaktná a ľahká konštrukcia
 • Integrovaný laserový lúč
 • Prachový adaptér
 • Ochranný kryt kotúča

Technické údaje

Táto píla je vybavená kvalitnou, nastaviteľnou základňou s možnosťou zmeny uhla rezu 0° - 45°, takže môžete vykonávať presné šikmé rezy. Píla umožňuje čisté rezy vďaka bočnej vodiacej lište a tiež rýchle nastavenie hĺbky prerezu. V otáčkach naprázdno dosahuje píla rýchlosť v rozmedzí počtu kmitov 0 - 4700/min-1. Píla je vďaka svojmu výkonu a vysoko kvalitnému veľkému pílovému kotúču s priemerom 150 mm a 18 zubmi s britmi zo spekaného karbidu schopná rezať drevo pri 90° až do hĺbky 45 mm a pri reze 45° do hĺbky 32 mm. 

Nielen svojím výkonom, ale aj užívateľsky príjemným spracovaním, je táto píla populárna. Pri dlhšom používaní iste oceníte kompaktnú a ľahkú konštrukciu i mäkčenú ergonomickú rukoväť pre pohodlné držanie pri rezaní. Pre vyššiu presnosť je píla vybavená integrovaným laserom. Vývod pre prachový adaptér umožňuje pripojenie na vysávač pre lepšiu viditeľnosť na líniu rezu a bezprašné pracovné prostredie.

One Plus ™

Píla spadá do radu One Plus ™, kedy jednu batériu môžete umiestniť do nástrojov, ktoré využijete v dielni - brúsky, vŕtačky či priamočiare píly, ale tiež do vášho záhradného náradia - kosačiek, plotostrihov či fúkačov na lístie. 

Tento model je dodávaný bez batérií a nabíjačky. Nabíjačku aj akumulátor si môžete jednoducho kúpiť v našom e-shope, či už jednotlivo alebo výhodnejšie v sade. Pre dosiahnutie najlepšieho výkonu a ergonómie odporúčame použiť batériu 5,0 Ah Lithium+. 

Balenie

 • AKU okružná píla
 • TCT pílový kotúč na drevo 150 mm 18 zubov
 • postranné vodidlo
 • šesťhranný kľúč
 • BATÉRIA NIE JE SÚČASŤOU BALENIA
 • NABÍJAČKANIE JE SÚČASŤOU BALENIA

Pre bezpečnú prácu nezabudnite používať pracovné ochranné okuliare a pracovné rukavice.

Neoddeliteľnou súčasťou výrobku je technická dokumentácia, ktorú nájdete v súvisiacich súboroch.

Ako jednoduchá je obsluha okružnej píly RYOBI sa môžete pozrieť v nasledujúcich videách.

Dodatočné parametre

Kategória: Okružné píly - Cirkulárky
Farba: svetlo zelená
Kategória: HOBBY+
Produktový rad: 18V One Plus ™
Hmotnosť bez aku: 2,8 kg
Kapacita úkosu: 50°
Max. hĺbka rezu: 45 mm
Napájanie: AKU
Napätie: 18 V
Otáčky: 0-4700 min -1
Priemer hriadeľa: 10 mm
Priemer kotúča: 150 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako jeden z najväčších a najinovatívnejších výrobcov elektrického a záhradného náradia na svete ponúka značka RYOBI® hobby náradie, ktorá je jasnou voľbou pre milióny domácich majstrov, záhradníkov, nadšených pestovateľov a automobilových fanúšikov.

Výrobky Ryobi sú navrhnuté tak, aby boli čo najvýkonnejšie a najspoľahlivejšie.

Na záhradu - Drviče konárov, plotostrihy, reťazové píly, kultivátory, kosačky, tlakové umývačky, vyžínače...

Ryobi