Excentrická brúska RYOBI ROS300 + 5 brúsnych papierov

Kód: RY5133001144
€68 / ks €56,20 bez DPH
Skladom - dodanie do 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručenia

Elektrická excentrická brúska RYOBI s výkonom 300 W so sadou piatich brúsnych papierov je perfektným pomocníkom pre všetkých domácich majstrov a remeselníkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická excentrická brúska RYOBI ROS300, 300W, 125mm je perfektné riešenie pre všetkých remeselníkov a domácich majstrov, ktorí hľadajú pomocníka pri práci v dielni. Spĺňa vysoké nároky na prevádzkovú spoľahlivosť, jednoduchú obsluhu a bezpečnosť používateľa.

Tento stroj bol vyvinutý na brúsenie a konečnú úprave dreva, kovov, plastov a podobných materiálov. Predstavuje dokonalú kombináciu rýchleho ubratia materiálu a jemnú finálnu úpravu povrchu. Môžete s ňou tiež odstraňovať farbu a korózii z kovových povrchov.

Prednosti

  • Rýchla výmena brúsneho papiera
  • Priemer brúsneho kotúča 125 mm
  • Výkonný systém odsávania prachu
  • Malé vibrácie zaručujú komfortné brúsenie
  • Livetool Indicator™ - modré svetlo signalizuje, že náradie je pod napätím

Technické údaje

Nielen svojím výkonom, ale aj užívateľsky príjemným spracovaním, je táto brúska populárna. Výmena brúsneho papiera sa vykonáva pomocou suchého zipsu, takže je rýchla a jednoduchá. Súčasťou je zberný box na prach s cyklónovým účinkom pre účinný zber prachu. 

Pri dlhšom používaní iste oceníte pogumované madlo GripZone™, ktoré zvyšuje komfort držania, čo prispeje k vašej bezpečnosti. Motor s príkonom 310 W a odolná konštrukcia zaručujú maximálny výkon. Možnosť nastavenia rýchlosti otáčok 7000 - 12000 ot./min. umožňuje dosahovanie optimálnej konečnej kvality povrchu. Malé vibrácie zaistia komfortné brúsenie

Súčasťou balenia sú

  • excentrická brúska
  • 5 x rýchloupínací brúsny papier

Neoddeliteľnou súčasťou výrobku je technická dokumentácia, ktorú nájdete v súvisiacich súboroch. Pre bezpečnú prácu nezabudnite používať pracovné ochranné pomôcky.

Dodatočné parametre

Kategória: Excentrické brúsky
Hmotnosť: 2,2 kg
Farba: svetlo zelená
Kategória: HOBBY
Napájanie: Elektrické
Napätie: 230V / 50Hz
Počet otáčok: 7 000-12 000 ot./min.
Pohon: Elektrické
Priemer oscilačnej dráhy: 2,4 mm
Príkon: 300 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: