Elektrická vretenová kosačka FIELDMANN FZR 1050-E

Kód: FD50004092
Odosielame ihneď
Značka: Fieldmann
€144 / ks €119,01 bez DPH
Expedícia do 24 hodín (1 ks)
Možnosti doručenia

Elektrická vretenová kosačka Fieldmann 400 W so záberom kosenia 38 cm, s 5 ostrými nožmi a 45 litrovým látkovým košom pre pravidelnú údržbu menších trávnatých plôch a docielenie výstavného trávnika.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elektrická vretenová kosačka Fieldmann FZR 1050-E je vhodná k pravidelnej údržbe trávnatých plôch do 150 m2Kosačku je možné použiť aj bez el. prúdu ako účinnú vretenovú kosačku.

Technické údaje

Elektrická kosačka s výkonom 400 W sa vyznačuje tichou a ekologickou prevádzkou, jednoduchou manipuláciou, minimálnymi nárokmi na údržbu a nízkou hmotnosťou. Vďaka systému kosenia, kde je tráva skôr strihaná pomocou 5 ostrých nožov so záberom kosenia 38 cm, sa dá docieliť výstavného trávnika. Výšku kosenia sa dá nadstaviť do štyroch pozícií v rozmedzí 13 - 38 mm.

Špecifikácia

Pokosená tráva je zachytávaná do látkového koša, ktorý má objem 45l. Sklopné madlo minimalizuje nároky na skladovanie. Všetky funkčné, rotujúce časti kosačky sú zakryté tak, aby práca s touto kosačkou bola úplne bezpečná.

Detailné informácie, vrátane ďalších technických špecifikácií nájdete v priloženom návode v súvisiacich súboroch.

Pokiaľ si nie ste istý, aká kosačka je pre vás tá pravá, nechajte sa inšpirovať na našom blogu ,,Poradíme vám s výberom ideálnej záhradnej kosačky"

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné vretenové kosačky
Záruka: 24 mesiacov
Hmotnosť: 13 kg
Kategória: HOBBY
Maximálne otáčky motora: 1080 ot./min
Mulčovanie: Áno
Napájanie: Elektrické
Nastaviteľná rukoväť: Áno
Pohon: Elektrický
Pojazd: Nie
Príkon: 400 W
Šírka záberu: 38 cm
Výška kosenia (horný rozsah): 38 mm
Výška kosenia (spodný rozsah): 13 mm
Počet pozícií výšky kosenia: 4 pozíciíe
Typ kosačky: Vretenová
Veľkosť koseNiej plochy: 500 m2
Zberný kôš: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fieldmann, to sú stroje, náradie a nábytok pre dom aj záhradu. Poznávacím znamením je neobvyklý dizajn a typická farebná kombinácia. Najnovšie trendy, maximálna bezpečnosť, komfort a ergonómia. To sú charakteristické znaky pre produkty rýdzo českej značky Fieldmann.

Zo širokého sortimentu sa na záhradu hodí: Záhradný nábytok, záhradná technika, nožnice na trávu, reťazové píly, kosačky a vyžínače, plotostrihy, grily, čerpadlá, kultivátory, nožnice na živý plot a vetvy, prenosné ohnisko, domáce vodárne.