Opasok na záhradný valec CAPO

Kód: CAKOLC-35-CAPO
€12,70 / ks €10,50 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (190 ks)
Možnosti doručenia

Opasok na záhradný valec CAPO s 8 zubmi pre prevzdušnenie pôdy.

banner-capo-zaruka-5rokov

Detailné informácie

Podrobný popis

Nevyhnutný doplnok k ručnému záhradnému valcu CAPO, s ktorým docielite správneho prevzdušnenia trávnika a pôdy. Snažíte sa vysporiadať s nerovným povrchom na vašej záhrade? Máte čerstvo zasiaty trávnik a chcete urobiť všetko preto, aby sa ujal? Chceli by ste svojmu trávniku po prevzdušnení a pohnojení dopriať ten správny balzam?

K čomu valec slúži?

Záhradný valec je nepostrádateľným pomocníkom pri zakladaní a údržbe trávnika. Valec napomáha k vyrovnaniu nerovností plochy a rozdrví hrudy zeminy na menšie kusy. Po vysiatí osiva na plochu sa vďaka valcu zatlačia semená jemne do pôdy, čo zabráni rozfúkaniu osiva a požraniu škodcami. Zároveň sú semená vďaka lepšiemu kontaktu s pôdou lepšie zavlažované a rovnomerne vzchádzajú.

Použitie montážne valca a montáž pásu s hrotmi.

Borová oceľ a predĺžená záruka 5 rokov

Náradie CAPO sa vyrába z ultra tvrdenej borovej ocele (tiež známa ako fínska oceľ). Tá dodáva valcom vynikajúcu pevnosť a dlhodobú odolnosť voči materiálovému opotrebovaniu, čo sa aj pri inak nepriaznivých podmienkach prejavuje výrazne dlhou dobou životnosti.

Aj preto poskytuje výrobca na produkty značky CAPO predĺženú päťročnú záruku. Ak dôjde kedykoľvek v priebehu prvých piatich rokov používania k vade na valci, zašlite nám ho a my Vám obratom pošleme nový nepoškodený výrobok naspäť.

Prevzdušnenie trávniku alebo aerifikácia

Prevzdušnenie trávnika vykonávame raz za rok a to pomocou hrotov, ktoré sa pripevnia k telu valca. Na 50 cm valec odporúčame zakúpiť 3 - 4 opasky s hrotmi. Aerifikácia zaistí prevzdušnenie pôdy, lepšie vstrebávanie a hospodárenie vody, zmiernenie výskytu machu a priestupnosti prípravkov a hnojív. Po aerifikácii je pre celkovú vitalitu trávnika potrebné presypať ošetrenú plochu kremičitým pieskom. Pri starostlivosti o trávnik využijete aj ostatné náradie CAPO.

Balenie a spôsob doručenia

Produkt Vám doručíme štandardnou balíkovou prepravou a bude zabalený tak, aby pri preprave nedošlo k jeho poškodeniu. Samotný spôsob zabalenia závisí od počtu objednaných kusov i ďalších položiek objednávky. Samostatný valec bude najčastejšie zabalený v kartónovej krabici a v strečovej fólii.

UPOZORNENIE: hroty opasku sú určené pre bežnú, nezhutnenú a vlhkú pôdu. V prípade suchých, tvrdých, piesočnatých či ílovitých podkladov môže dôjsť k zohýbaniu hrotov valca.

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné valce
Záruka: 5 let
Hmotnosť: 0,6 kg
Farba: čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Záhradné náradie Capo, to je tá najvyššia kvalita.
Lopaty, hrable, rýle, vidly a ďalšie náradie pre vašu záhradu vyrobené z tvrdenej vysoko odolnej fínskej ocele v luxusnej čiernej farbe s ergonomicky tvarovanými rukoväťami. Na všetko náradie Capo navyše máte predĺženú záruku na 5 rokov.