Záhradná vodáreň FIELDMANN FVC 8510-EC

Kód: FD50003473
€147 / ks €121,49 bez DPH
Skladom - dodanie do 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručenia

Záhradná vodáreň od značky FIELDMANN s príkonom 800 W a maximálnym prietokom 3 200 litrov za hodinu a maximálnou hĺbkou ponoru 8 metrov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitná domáca vodáreň FIELDMANN FVC 8510-EC je ideálna pre zásobovanie vášho domu, chalupy alebo záhrady vodou. Používaním čistej dažďovej vody alebo vody zo studne na zavlažovanie záhrady, alebo jej používanie na splachovanie toalety, prevádzku automatickej práčky, alebo pripojením k vodovodnej batérii v domácnosti, šetríte peniaze aj životné prostredie. 

Technické údaje

Vodáreň FIELDMANN je poháňaná výkonným elektrickým motorom s príkonom 800 W a disponuje maximálnou prepravnou kapacitou 3 200 litrov za hodinu, výtlakom až 40 m a sacou hĺbkou až 8 m. Tlaková nádrž s vnútorným gumovým plášťom je vyrobená z akostnej ocele a obsah 20 litrov znamená, že nie je potrebné zapínať čerpadlo pri každom nasledujúcom vodnom odbere.

Prednosťou tejto vodárne je pevné držadlo pre ľahkú manipuláciu a integrovaný filter, ktorý zabraňuje priechodu nečistôt do vodovodnej siete. Toto čerpadlo je vhodné na čerpanie vody s minimálnou teplotou 4°C a maximálnou teplotou 35°C.

Obsah balenia

  • 1x domáca vodáreň

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce vodárne
Hmotnosť: 12,4 kg
Kategória: HOBBY+
Dĺžka kábla: 1.5 m
Max. hĺbka ponoru: 8 m
Max. teplota vody: 35° C
Max. tlak: 3.0 bar
Max. výtlačná výška: 40 m
Príkon: 800 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: