Záhradné čerpadlo FIELDMANN FVC 8010

Kód: FD50003071
€58 / ks €47,93 bez DPH
Skladom - dodanie do 10 dní (39 ks)
Možnosti doručenia

Záhradné čerpadlo s príkonom 600 W dosahuje maximálny prietok 2 800 litrov kvapaliny za hodinu pri maximálnom tlaku 3,5 baru a maximálnou hĺbkou ponoru 7 m.

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradné čerpadlo ocenia hlavne majitelia záhrad majúci prístup k úžitkovej vode - s týmto čerpadlom ju totiž ľahko môžu využiť pri zavlažovaní záhrady a ušetriť tak vodu pitnú. Čerpadlo sa hodí aj k prečerpaniu dažďovej vody, alebo napríklad na splachovanie toalety úžitkovou vodou.

Pre jednoduchú manipuláciu je čerpadlo vybavené ergonomickým držadlom. K hlavným prednostiam výrobku patrí maximálna prepravná kapacita 2 800 l/hod a schopnosť vodu "vytiahnuť" z hĺbky až 7 m.

Detailné informácie, vrátane technických špecifík nájdete v návode na obsluhu.

Dodatočné parametre

Kategória: Ponorné čerpadlá
Hmotnosť: 6,5 kg
Dĺžka kábla: 1,2 m
Max. hĺbka ponoru: 7 m
Max. teplota vody: 35 °C
Max. výtlačná výška: 35 m
Napájanie: Elektrické
Prevádzkové napätie: 230V / 50Hz
Príkon: 600 W

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Fieldmann, to sú stroje, náradie a nábytok pre dom aj záhradu. Poznávacím znamením je neobvyklý dizajn a typická farebná kombinácia. Najnovšie trendy, maximálna bezpečnosť, komfort a ergonómia. To sú charakteristické znaky pre produkty rýdzo českej značky Fieldmann.

Zo širokého sortimentu sa na záhradu hodí: Záhradný nábytok, záhradná technika, nožnice na trávu, reťazové píly, kosačky a vyžínače, plotostrihy, grily, čerpadlá, kultivátory, nožnice na živý plot a vetvy, prenosné ohnisko, domáce vodárne.