Kompaktný fukár RYOBI R18TB-0 18V

Kód: RY5133002915
€83 / ks €68,60 bez DPH
Skladom - dodanie do 7 dní (>1000 ks)
Možnosti doručenia

Kompaktný AKU fukár RYOBI s 18 V motorom sa skvele hodí na upratovanie prachu a nečistôt v dielni. Prúdom vzduchu s rýchlosťou 200 km/h zmetá piliny, triesky a iný odpad na ľahko odstrániteľné hromady. Tento model je dodávaný bez akumulátora a nabíjačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktný akumulátorový fukár RYOBI R18TB-0, 18 V je ideálnym pomocníkom na upratovanie prachu a nečistôt v dielni, vrátane pilín, triesok a kovových odštiepkov. Je vhodný najmä na použitie tam, kde nie je prístup k elektrine, alebo ak nechcete manipulovať s napájacím káblom.

Motor

Fukár je poháňaný 18 V silným elektromotorom s dostatočne vysokým výkonom. Fukár má 3 rýchlosti prúdenia vzduchu. Nízka rýchlosť je optimalizovaná na použitie v dielni, stredná rýchlosť prináša zvýšenú kontrolu a vysoká rýchlosť potom maximálny výkon. Variabilný spínač otáčok zaistí nastavenie ovládania podľa momentálnej potreby. V prípade nutnosti očistenia povrchov od mokrých nečistôt skutočne silného prúdu vzduchu je stroj vybavený vysoko kvalitnou gumovou hadicou.

Prednosti

  • Silný motor s výkonom 18 V
  • Rýchlosť prúdenia vzduchu 115 - 200 km/h
  • Ľahká konštrukcia
  • Kvalitná gumová hadica
  • Zadná rukoväť s protišmykovou vrstvou pre ešte väčšie pohodlie
  • Tichý chod, žiadne emisie ani káble, žiadny spotrebný materiál (olej, benzín, sviečky, filtre, a pod.)

One Plus ™

Fukár spadá do radu One Plus ™, kedy jednu batériu môžete umiestniť do nástrojov, ktoré využijete v dielni - brúsky, vŕtačky či priamočiare píly, ale tiež do vášho záhradného náradia - kosačiek, plotostrihov či fukárov na lístie. 

Tento model je dodávaný bez batérií a nabíjačky. Pre dosiahnutie najlepšieho výkonu a ergonómie odporúčame použiť batériu 4,0 Ah Lithium +. Nabíjačku aj akumulátor si môžete jednoducho kúpiť v našom e-shope, či už jednotlivo alebo výhodnejšie v sade.

Súčasťou balenia je prehľadný návod na obsluhu, ktorý si tiež môžete stiahnuť v súvisiacich dokumentoch. To ako sa s fukárom pracuje a čo všetko dokáže si môžete pozrieť na nasledujúcom videu.

Dodatočné parametre

Kategória: Fukáre a vysaváče lístia
Hmotnosť: 1,6 kg
Produktový rad: 18V One Plus ™
Napájanie: AKU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako jeden z najväčších a najinovatívnejších výrobcov elektrického a záhradného náradia na svete ponúka značka RYOBI® hobby náradie, ktorá je jasnou voľbou pre milióny domácich majstrov, záhradníkov, nadšených pestovateľov a automobilových fanúšikov.

Výrobky Ryobi sú navrhnuté tak, aby boli čo najvýkonnejšie a najspoľahlivejšie.

Na záhradu - Drviče konárov, plotostrihy, reťazové píly, kultivátory, kosačky, tlakové umývačky, vyžínače...

Ryobi