Parenisko G21 dvojdielne GA12 100 x 120 x 40 cm

Kód: PE6390111
€81,60 / ks €67,44 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (35 ks)
Možnosti doručenia

Parenisko G21 GA12 využijete na každej záhrade. Jeho dobré tepelne izolačné vlastnosti ochránia rastliny pred jarnými a prízemnými mrazmi. Je vyrobené z kvalitných polykarbonátových dosiek s UV filtrom, ktoré zaisťujú dobré prúdenie svetla dovnútra. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Parenisko G21 GA12 využijete na každej záhrade. Jeho dobré tepelne izolačné vlastnosti ochránia rastliny pred jarnými a prízemnými mrazmi. Dvojdielne parenisko je vyrobené z kvalitných dvojstenných polykarbonátových dosiek s hrúbkou 4 mm s UV filtrom, ktoré zaisťujú dobré prúdenie svetla dovnútra pareniska. Jeho konštrukcia je vyrobená z kvalitných eloxovaných hliníkových profilov. Vyklápacie okná vám zaistí skvelý prístup do pareniska.

Polykarbonátové dosky s UV filtrom

Jedna strana každej polykarbonátovej dosky je pokrytá bielou fóliou. Táto strana je chránená proti UV žiareniu, preto je určená ako vonkajšia stena natočená k slnku. Pri montáži z každého okraja dosky odlepte asi 2 palce ochrannej fólie. Po dokončení montáže odstráňte všetku zvyšnú fóliu.

Špecifikácia

  • Rozmery (šírka x výška x dĺžka): 120 x 40 x 100 cm
  • Hmotnosť: 5 kg
  • Materiál: hliník
  • Rozmery balenia: 122 x 5,5 x 53 cm
  • Eloxované hliníkové profily
  • Presklenie: tepelne izolačné komôrkové polykarbonátové dosky
  • Hrúbka polykarbonátových dosiek: 4 mm
  • 4 x vyklápacie okno

Dodatočné parametre

Kategória: Pareniská
Hmotnosť: 5 kg
Dĺžka: 100 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Českú značku G21 uviedla na trh spoločnosť Penta CZ s.r.o., ktorá má viac ako 20-ročnú históriu. Je obľúbenou značkou pre výrobky z kategórie domácnosť, záhrada a hračky. Ponúka široký, nielen záhradný, sortiment.

Od spoločnosti G21 ponúkame: Grily a príslušenstvo, sety záhradného nábytku, skleníky, vybavenie skleníkov, záhradné domčeky a príslušenstvo, drevníky, prístrešky pre automobil, sušičky na ovocie, trampolíny, záhradné vozíky. 

logo-g21