Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0 x 4,6 m - 62589EU

Kód: LG1376
Doprava zadarmo
Značka: Shelterlogic
€310 / ks €256,20 bez DPH
Odoslanie do 24 hodín (3 ks)
Možnosti doručenia

Veľmi kvalitná a pevná plachtová garáž s robustnou konštrukciou z oceľových trubiek od amerického výrobcu ShelterLogic. Rozmery š 300 x d 460 x v 240 cm, zastavaná plocha 13,8 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi kvalitná a pevná plachtová garáž SHELTERLOGIC 3 x 4,6 m vytvorí rýchle, kryté garážové státie pre Váš automobil. Môže byť riešením pre uskladnenie sena, slamy a krmiva pre hospodárske zvieratá. Alebo ju je možné využiť k sezónnemu uskladneniu záhradkárskych, športových a motoristických potrieb či k uskladneniu dreva. Plachtová garáž je široká 300 cm (predná strana so vstupným otvorom) a 460 cm dlhá. Zastavaná plocha činí 13,8 m2.

Konštrukcia

Konštrukciu prístrešku tvorí robustný oceľový rám z trubiek o priemere 35 mm, ktoré sú opatrené antikoróznou úpravou práškovým lakovaním. Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného sivozeleného polyetylénu odolného proti pretrhnutiu. Plachta sa vyznačuje vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná. Samozrejmosťou je UV ochrana, ktorou je plachta opatrená z oboch strán, materiál obsahuje UV blokátory zamedzujúce blednutiu plachty. Plachta je ku konštrukcii pripevnená pomocou upínacích rační. Vstupný otvor do prístrešku je tvorený rolovacou plachtou s rozmermi 170/240 x 210 cm (horný/spodný šírka x výška dverí). Uzatváranie dverí pomocou zipsu na oboch stranách. 

plachtova-garaz-shelterlogic-62589eu

vysvetlivka: ŠÍRKA - čelná strana, DĹŽKA - bočná strana

Plachta ShelterLogic

Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 213 g/m2. Samozrejmosťou je obojstranný UV filter, ktorý chráni plachtu proti škodlivému vplyvu slnečného žiarenia. Životnosť plachty ShelterLogic býva v strednej Európe obvykle cca 4 - 5 rokov, môže však byť výrazne dlhšia, ale aj výrazne kratšia. Vždy najviac záleží od vonkajších vplyvov v mieste inštalácie, ako sú intenzita slnečného žiarenia, miestne poveternostné podmienky, úroveň znečistenia ovzdušia. Všetky tieto negatívne vonkajšie vplyvy môžu životnosť polyetylénovej plachty zásadným spôsobom ovplyvniť. Údaje o životnosti platia samozrejme iba za predpokladu, že plachta je na prístrešok (garáž) pripevnená v súlade s montážnym návodom.

Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného sivo zeleného polyetylénu odolného proti pretrhnutiu. Plachta sa vyznačuje vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná. Samozrejmosťou je UV ochrana, ktorou je plachta opatrená z oboch strán, materiál obsahuje UV blokátory zamedzujúce blednutiu plachty. Plachta je ku konštrukcii pripevnená pomocou upínacích račien. Vstupný otvor do prístrešku je tvorený rolovacou plachtou o rozmere 170/240 x 210 cm (horná/spodná šírka x výška dverí). Uzatváranie dverí pomocou zipsu na oboch stranách. Náhradnú plachtu na tento prístrešok zakúpite v našom e-shope.

Základy garáže

Garáž je určená k stavbe na rovnú vonkajšiu plochu bez nutnosti budovať základy. Overte si, že vybraná plocha je vhodná pre ukotvenie prístrešku pomocou kotviacej sady, ktorá je súčasťou balenia a obsahuje 4 kotvy do zeme s dĺžkou 38,1 cm. Správne ukotvenie zabraňuje poškodeniu prístrešku.

Montáž

Patentovaný spojovací systém SHELTERLOCK® 3x STEEL STABILIZERS zvyšuje odolnosť konštrukcie a uľahčuje montáž. Montáž garáže vďaka jednoduchej inštalácii zvládne šikovný kutil s pomocníkom vďaka priloženému návodu postaviť približne za 3 hodiny. Prehľadný návod k montáži si taktiež môžete stiahnuť v súvisiacich súboroch

Dodávame ako stavebnicu - 1 balík o rozmeroch 122 x 55 x 19,5 cm s hmotnosťou cca 61 kg.

Inštruktážne video k zostaveniu garážových prístreškov ShelterLogic.

 

Balenie a spôsob doručenia

Produkt vám doručíme paletovou prepravou a bude zabalený tak, aby pri preprave nedošlo k jeho poškodeniu. Prepravca doručí produkt k prvým uzamykateľným dverám. Samotná garáž bude najčastejšie zabalená v papierovom obale a umiestnená na polpalete. Pokiaľ máte ku garáži objednané aj iné produkty, budú vám doručované v samostatnom balíku (bez ďalších nákladov).

Čo o garáži hovoria zákazníci

,,Som spokojný, splnila moje očakávania, ďakujem." (JH)

,,Mám ju postavenú cca 14 dní, zatiaľ som spokojný. Stavanie podľa návodu dobré, za cca 3 hodiny bolo hotové." (ZJ)

,,Som spokojný, zostavil som ju bez problému sám, verím, že bude dobre slúžiť." (V)

Dodatočné parametre

Kategória: Plachtové prístrešky na auto
Hmotnosť: 61 kg
Dĺžka: 4,6 m
Dvere: rolovacia plachta
Farba: sivozelená
Hrúbka hliníka/oceľového profilu: 35 mm
Materiál: polyethylén
Materiál konštrukcie: oceľ
Podlaha - súčasť balenia: Nie
Šírka: 3,0 m
Šírka dverí: 1,7 m
Výška: 2,4 m
Výška dverí: 2,1 m
Výška dverí domčeka: nad 180 cm
Zastavaná plocha: 13,8 m2
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
V Avatar autora | 9.4.2021
som spokojný, zostavil som ju bez problémov sám, verím, že bude dobre slúžiť.
5
FM Avatar autora | 13.12.2020
garáž je super, v mrazivých dňoch chráni auto od námrazy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Garáže, prístrešky, skleníky a vonkajší nábytok vyrobený za použitia tých najkvalitnejších materiálov. Americká značka Shelterlogic si svojich zákazníkov získala vďaka svojej dostupnosti, inovatívnym riešeniam a odolnej konštrukcii.