Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0 x 6,1 m - 62634EU

Kód: LG1377
ZADARMOZADARMO
Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0 x 6,1 m - 62634EU
€506 / ks €421,67 bez DPH
Skladom - dodanie do 7 dní (> 3 ks)

Veľmi kvalitná a pevná plachtová garáž s robustnou konštrukciou z oceľových trubiek od amerického výrobcu ShelterLogic. Rozmery š 300 x d 610 x v 240 cm, zastavaná plocha 18,3 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi kvalitná a pevná plachtová garáž SHELTERLOGIC 62634eu 3 x 6,1 m vytvorí rýchle, kryté garážové státie pre Váš automobil. Môže byť riešením pre uskladnenie sena, slamy a krmiva pre hospodárske zvieratá. Alebo ju je možné využiť k sezónnemu uskladneniu záhradkárskych, športových a motoristických potrieb či k uskladneniu dreva. Plachtová garáž je široká 300 cm (predná strana so vstupným otvorom) a 610 cm dlhá. Zastavaná plocha činí 18,3 m2.

Konštrukcia

Konštrukciu prístrešku tvorí robustný oceľový rám z trubiek o priemere 35 mm, ktoré sú opatrené antikoróznou úpravou práškovým lakovaním. Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného sivozeleného polyetylénu odolného proti pretrhnutiu. Plachta sa vyznačuje vysokou pevnosťou a je teplotne stabilná. Samozrejmosťou je UV ochrana, ktorou je plachta opatrená z oboch strán, materiál obsahuje UV blokátory zamedzujúce blednutiu plachty. Plachta je ku konštrukcii pripevnená pomocou upínacích rační. Vstupný otvor do prístrešku je tvorený rolovacou plachtou s rozmermi 180/240 x 190 cm (horný/spodný šírka x výška dverí). Uzatváranie dverí pomocou zipsu na oboch stranách. 

1377-2

vysvetlivka: ŠÍRKA - čelná strana, DĹŽKA - bočná strana

Životnosť plachty ShelterLogic

Plachta je vyrobená z trojvrstvového tkaného polyetylénu s hmotnosťou 213 g/m2. Samozrejmosťou je obojstranný UV filter, ktorý chráni plachtu proti škodlivému vplyvu slnečného žiarenia. Životnosť plachty ShelterLogic býva v strednej Európe obvykle cca 4 - 5 rokov, môže však byť výrazne dlhšia, ale aj výrazne kratšia. Vždy najviac záleží od vonkajších vplyvov v mieste inštalácie, ako sú intenzita slnečného žiarenia, miestne poveternostné podmienky, úroveň znečistenia ovzdušia. Všetky tieto negatívno vonkajšie vplyvy môžu životnosť polyetylénovej plachty zásadným spôsobom ovplyvniť. Údaje o životnosti platia samozrejme iba za predpokladu, že plachta je na prístrešok (garáž) pripevnená v súlade s montážnym návodom. Náhradnú plachtu na tento prístrešok zakúpite v našom e-shope TU.

Základy garáže

Garáž je určená k stavbe na rovnú vonkajšiu plochu bez nutnosti budovať základy. Overte si, že vybraná plocha je vhodná pre ukotvenie prístrešku pomocou kotviacej sady, ktorá je súčasťou balenia a obsahuje 4 kotvy do zeme s dĺžkou 38,1 cm. Správne ukotvenie zabraňuje poškodeniu prístrešku.

Montáž

Patentovaný spojovací systém SHELTERLOCK® 3x STEEL STABILIZERS zvyšuje odolnosť konštrukcie a uľahčuje montáž. Montáž garáže vďaka jednoduchej inštalácii zvládne šikovný kutil s pomocníkom vďaka priloženému návodu postaviť približne za 2 hodiny. Prehľadný návod k montáži si taktiež môžete stiahnuť v súvisiacich súboroch

Dodávame ako stavebnicu - 1 balík o rozmeroch 111 x 51,5 x 24,5 cm s hmotnosťou cca 62 kg.

Inštruktážne video k zostaveniu garážových prístreškov ShelterLogic.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Plachtové prístrešky na auto
Hmotnosť: 62 kg
Dĺžka: 6,1 m
Dvere: rolovacia plachta
Farba: sivá
Hrúbka hliníka/oceľového profilu: 35 mm
Materiál: polyethylén
Materiál konštrukcie: oceľ
Podlaha - súčasť balenia: Nie
Šírka: 3,0 m
Šírka dverí: 1,8 m
Výška: 2,4 m
Výška dverí: 1,9 m
Výška dverí domčeka: nad 180 cm
Zastavaná plocha: 18,3 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 9.4.2021
Rýchle riešenie postavenia garáže bez nutnosti zháňania povolení, robotníkov a ďalších remeselníkov. Svoj účel to splní. Jednoduchá montáž.